Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék végre optimista...

Hogy tudnék végre optimista lenni?

Figyelt kérdés
Mostanság jöttem rá,hogy az élet szép,próbálok a jelenben élni,mert csak abban tudom a legjobban meghatározni az életemet.A legnagyobb problémám,hogy valamiért szeretek szomorú lenni meg erős öngyülölet is van bennem,tudom nem normális dolog ,volt már olyan is hogy cigit nyomtam el magamon vagy szándékos elvágtam a kezem,ha megsérültem valamiért élveztem ,azt ha sántítok ,de inkább a felépülés folyamata amit nagyon birok,szoktam magamban beszélgetni meg sokszor van idegrángásom valamint alaptalan dühkitörésem meg síró görcsöm.Sokat gondolkodom azon,hogy mi lehet ennek az oka,nem igazán értem vannak barátaim jól elvagyok velük,szeretek sportolni ,szórakozni,de amikor ezen az idöszakon megyek keresztül az élettől is elmegy a kedvem.
2013. jún. 1. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A vitamin vagy egyéb anyag hiánya az életben egyáltalán nem aggasztó. Csak enyhéb problémát okoz pl. duhrohamot sirógörcsöt
2013. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!