Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem akarom...

Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni a párom.

Figyelt kérdés
A párom és köztem elég nagy a korkülönbség ebből kifolyólag nagyon féltékeny. Nem vehetek fel bármit, ha egy pasi megnéz az utcán a páromon látszik, hogy nem tetszik neki. Többször is rajtakaptam, hogy a telefonomban kutakodik stb. Hogy bizonyitsam be neki, hogy nem akarom megcsalni?
2013. máj. 31. 21:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ne előtte flörtölj. Nem vagyok túlzottan féltékeny típus, de nekem se tetszene, ha a párom előttem flörtölgetne. Tuti rászólnék...Az az öltözködéses témához nem tudok mit hozzáfűzni, mivel nem tudom hogyan öltözködsz...
2013. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 dani900 ***** válasza:
Valaki/kik vadászik rám, vagy mi? Mindegy, mit írok, lepontoz.. nem értem, miért nem írja meg, hogy miben nem ért egyet? És, nem csak itt, az az érdekes, igazán leírhatná, hogy mi a gondja.
2013. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy $Ž₩,*×, ennyi a recept. Vagy fogyj le de akkor ő fog lelépni:(
2015. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!