Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem akarom...

Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni a párom.

Figyelt kérdés
A párom és köztem elég nagy a korkülönbség ebből kifolyólag nagyon féltékeny. Nem vehetek fel bármit, ha egy pasi megnéz az utcán a páromon látszik, hogy nem tetszik neki. Többször is rajtakaptam, hogy a telefonomban kutakodik stb. Hogy bizonyitsam be neki, hogy nem akarom megcsalni?
2013. máj. 31. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Ha az én párom kezdene kutakodni meg féltékenykedni, akkor garantáltan nem azon törném a fejem, hogy hogy NE veszitsem el, hanem én küldeném a fenébe, nem hagynám, hogy megalázzon.
2013. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Azt még megértem, hogy valaki, aki már egyszer félrelépett és lebukott, ezerrel próbálja bizonyítani, hogy érdemes a párja bizalmára.


Na de hogy tök ártatlanul, a félrelépés gondalata nélkül is bizonygatnom kelljen az ártatlanságomat... hát tudod mikor!


Az #1-nek teljesen igaza van!

2013. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért én is teszek rá egy lapáttal. Szeretek flörtölni a pasikkal, de eszemben sincs megcsalni a párom.
2013. máj. 31. 21:19
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem csaltad meg, akkor semmit sem kell bebizonyítanod. Egy párkapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2013. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, te a párod önbizalom-hiányával semmit nem tudsz kezdeni, mert az őbenne van. Mással meg nem tudom magyarázni a helyzetet, nálunk is elég nagy a korkülönbség (majdnem 16 év) de én örülök, ha a párom csinos, és ezt a környezet konstatálja, úgyhogy inkább bátorítom az ilyentén törekvéseit, egyáltalán nem zavar, ha megnézik, vagy bókolnak neki, sőt... Egymás levelezését meg telefonját meg soha nem ellenőrizgettük, eszünkbe sem jutott ilyesmi... megalázó arra is, aki ellenőrizget, meg arra is, akit ellenőrizgetnek. Na lehet, hogy ezért vagyunk együtt a 17. (még gombócból is sok:)) éve.


Szóval innentől 3 lehetőség van:

1, a párodnak nő az önbizalma, és abbahagyja az ilyen ostoba birtoklási parákat...

2, a párod egyre inkább parázni fog, és inkább lelép egy idő után.

3, Neked lesz eleged az állandó kontrollálgatásból és te lépsz le egy idő után.


Szóval végül is azzal talán megpróbálhatsz segíteni neki, hogy megpróbálod az önbizalmát növelni...

2013. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
úgy bizonyitsd be a párodnak hogy nem flörtölsz más pasikkal.
2013. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
56%
A féltékenykedése a saját önbizalom hiányán alapul. Éreztesd vele, hogy ő neked az egyetlen. A flörtöléssel nincs gond, csak ne előtte csináld, mert még azt a kevés egóját is lerombolod, ami van neki. Az öltözködésnél pedig kérd ki a véleményét. Ha időközönként azt veszel fel, ami neki tetszik, már az is képes megnyugtatni. :)
2013. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dani900 ***** válasza:
57%
Nem a korkülönbség miatt féltékeny, a féltékenység mindig az önbizalomhiányból fakad. Te nem tudod megváltoztatni, neki kéne megváltoznia, ha akar, ő maga tehet érte, te legfeljebb segíthetsz neki. De, mondom, neki kell akarnia, ha te rátukmálod, hogy változz meg, úgysem fog, max látszólag a kedvedért.
2013. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalom hiánya csak a volt felesége megcsalta.
2013. máj. 31. 21:32
 10/23 dani900 ***** válasza:
67%

De, mást is csaltak már meg.

Ahogy Kasza Tibi mondaná: De vaaaan!

2013. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!