Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új párom gyermekével hogy...

Új párom gyermekével hogy lehetne jó viszonyt kialakítani?

Figyelt kérdés

A fiú tinédzser kor elején van, nagyon anyás és még nem békélt meg a tudattal, hogy elválnak a szülők. Nem ismer engem de utálja, hogy létezem, valószínű amiatt méginkább, mert jóval fiatalabb vagyok az apjánál, és bántja, hogy én vagyok most mellette. Hozzáteszem semmi közöm a váláshoz, utána ismerkedtünk csak össze.

Érdemes egyáltalán próbálkozni pár hónap után, vagy hagyjunk neki jóval több időt? Néha kellemetlen helyzetek adódnak, mikor páromnak választania kell kettőnk közül, de természetesen én vagyok az alkalmazkodó.


2013. máj. 30. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Most elváltak már, vagy még nem?

Szerintem ne próbálkozz egyelőre.

Mennyivel vagy fiatalabb?

2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem váltak el, de jó ideje külön élnek már. Több, mint 10 év a korkülönbség, kb annyi, mint köztem és a fia között.
2013. jún. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!