Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért tényleg kitagadhatnak a...

Ezért tényleg kitagadhatnak a szüleim?

Figyelt kérdés

A barátom roma származású és már 3éve együtt vagyunk, anyámék eddig abban reménykedtek, hogy majd szakítunk és hogy ez csak egy tiniszerelem lesz, de mi nagyon komolyan gondoljuk és szeretjük egymást. Szóba jött az eljegyzés is, de anyámék azt mondták, ha összekötöm vele a sorsom akkor kitagadnak. Meg hogy ha innen elköltözöm akkor örökre és nem is akarnak rólam hallani, nem vagyok a lányuk.

A kérdésem az lenne, hogy ezért tényleg kitagadhatnak?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


2013. máj. 30. 15:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nagyon sok példa van az életben arról, hogy a párválasztásba nem nagyon szabad beleszólni. Sok ember élete ott siklott ki, hogy megakadályozták őket, hogy akit választottak, azzal éljenek. Igy tönkrement az életük.Az én szüleim /édesanyám/ sirt az esküvőmön, nem az örömtől... Mégis együtt vagyunk a férjemmel, és a nehéz időkben eszembe jut, én választottam. Ez erőt ad.4 fiut neveltünk fel és utólag sem bántam meg és nem is fogom.
2013. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ők úgy döntenek, hogy mindent a testvéredre hagynak, akkor azt megtehetik. Írnak egy végrendeletet és kész...
2013. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyen egyszerű,


[link]

2013. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!