Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna az én...

Ti mit tettetek volna az én helyemben? (kínos ebéd)

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal pár hete vagyunk együtt, de készülök odaköltözni hozzá, mivel most albérletben lakom és Ő kért meg rá. Az anyukájával él. Másodszor mentem hozzájuk, ebéd is volt,anyukája borsó levest főzött, mert tudta, h azt nagyon szeretem. Viszont a kiszedett ételben egy hajszálat láttam meg, ami kicsit undorító volt, de nem akartam a barátom és az anyukája szeme láttára a levesbe nyúlkálni, így megpróbáltam kerülgetni a hajszálat. Mikor már alig volt a tányéromban, megpróbáltam arrébb húzni a hajszálat, h a maradékot is meg tudjam enni, akkor vettem észre,h a hajszál bele van főzve a nokedliba. Végül azt az 1 nokedlit ott hagytam, a tányérban, de nagyon nagyon kellemetlenül éreztem magam, mivel arra tanítottak, h mindent egyek meg a tányérból, főleg vendégségben. Rém cikinek éreztem az egészet, főleg mert az volt a téma, h miért eszek ilyen lassan. És eléggé elundorodtam egy életre a nokedlitől meg a borsó levestől. Ti mit tettetek volna a helyemben? Szólnom kellett volna? Vagy kivennem? Remélem nem vette észre a barátom anyukája amikor rakta el a tányérom, h benne volt egy hajszál, mert úgy tuti leesett neki, h miért ettem olyan lassan.
2013. máj. 28. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki ne aggódj, én szabályosan elkezdtem volna bokákolni, annyira undorodok az ilyen dolgoktól

ebben nincs semmi probléma

2013. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki, én tuti öklendezni kezdtem volna, ez annyira undorító... Nem tudtam volna megenni sem a levest, az biztos.

Másrészről a költözést én is meggondolnám a helyedben!

25N

2013. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki kellett volna venni ,legalábbis én így tettem volna,nincs ebben semmi ciki.
2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek megnt a kéz :)
2013. máj. 29. 14:16
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, ha elforgatod a tányért, máshonnan eszel, vagy egyszerűen megmondod, hogy elnézést, nem szoktál ilyet, és találtál egy ilyet, csak kiveszed. szerintem ezért senki nem fog rád megorrolni, előfordul.
2013. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Amado atya ***** válasza:
69%

Illik-nem illik, én biztosan nem hagytam volna szó nélkül, méghozzá a saját stílusomban (amit hála az égnek, több ember szeret, mint gyűlöl):

"Hoppáb***ki, hát nézd már, mit találtam, e!" -mindezt persze röhögve. :) :)

2013. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 julianna24 válasza:
Nekem is azt tanították,hogy mindent meg kell enni,de a hajszálat nem nyugodtan kiszedhetted volna,ez nem neked kínos.
2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nagyon jólnevelt vagy, hogy odafigyelsz arra, hogy egyrészt megedd, amit eléd tettek, másrészt, hogy igyekszel nem megsérteni a másikat, aki ételt adott. Legközelebb viszont nyugodtan tedd félre, vagy vedd ki a hajszálat, és mondd hogy volt benne. Ha szabadkozik az illető, mondd neki, hogy semmi gáz, mással is előfordult már, és akkor nem kell a hajszálat majdnem megenned.
2013. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!