Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem a lakhelyén,...

Ha valaki nem a lakhelyén, hanem más városban hal meg, akkor melyik temetkezési céget kell felkérni a temetkezési dolgok intézésére?

Figyelt kérdés

Édesanyám nem a vidéki lakhelyén, hanem Bp-en halt meg.

Mivel régóta volt kórházban nem boncolják. Ilyenkor azt a temetkezési céget kell megbízni a temetés intézésével, aki elszállította a kórházból, vagy lehet a lakhelyén lévőt is? Anyagilag melyik lenne jobb?


2013. máj. 26. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt bízol meg, akit akarsz.

Nyilván ott érdemes megbízni céget, ahol a temetés történik.

2013. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt a részt nem értem, hogy ki és hová szállította el a kórházból.


Nekem is Budapesten halt meg anyukám és vidéken temettük. Mi az ottani városból választottunk temetkezési vállalkozót. Ha kisvárosról van szó, akkor biztosan jobban jártok anyagilag, ha nem pesti a cég, amelyik intézi. Nálunk mindent ők szerveztek meg. Elszállították Pestről a kisvárosba, ahol a temetés volt, felravatalozták, megszervezték a temetést, nekünk csak a pappal kellett külön egyeztetnünk.

2013. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot mindkét városból. De a pesti temetkezések nagyon drágák, valószínű, hogy jobban jársz a vidéki céggel. Mindegy, ki szállította, bármelyik céget megbízhatod!
2013. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kértem árajánlatot... A vidéki kb 2x annyi lenne, mint a pesti...
2013. máj. 28. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem eddig egész mások a tapasztalataim. Hát akkor maradj az olcsóbb ajánlatnál, de kérj részletest, mert fontos, hogy mi van az árban. Ne utólag derüljön ki, hogy még ez-az hozzájön.
2013. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!