Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen egy veszekedés?...

Nálatok milyen egy veszekedés? Mit csináltok ha a párotok nagyon megbánt?

Figyelt kérdés

Ma barátnőm nagyon megbántott, volt ma 2 vizsgám, fáradtan hazaértem, hoztam is neki haza kaját, felmentem a netre, a neptun rendszerben észrevette, hogy egy tavalyi vizsgám 2-es lett és elkezdett leszólni, hogy miért nem tudtam jobbra, ő biztosan jobbra írta volna, mondom nehéz tárgy volt, tanultam rá, ennyi lett, nem tudom megváltoztatni, neki ilyen tárgya nem is volt.Utána meg elkezdte azt, hogy amikor csináltam a jogsit akkor a forgalmi vizsga 6. alkalommal sikerült csak, aztán elkezdtünk ezen veszekedni, kétszer meg is ütött egyszer hasba ütött meg belém könyökölt.

Mondtam neki, hogy ha ennyire nem tetszik ez bennem nem kell velem lenni, utána meg bocsánatot kért és azt mondta, hogy rajtam vezette le a munkahelyi feszültséget. Engem viszont még mindig bánt, lehet, hogy tényleg egy vesztes alaknak gondol, nem ez volt az első ilyen eset, neki 2.jára sem sikerült a nyelvvizsga és még sem szívattam ezért, nem erről kell, hogy szóljon egy kapcsolat.


2013. máj. 25. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Kérlek mondd, hogy te is csak unatkozol és ez is valami kamukérdés és a csajod nem egy idióta pcsa.


Nálunk milyen egy veszekedés? Amikor veszekszünk a párom akkor is tisztel tehát a minimum, hogy nem üt meg. Na meg ilyen miatt?? Könyörgöm...


A másik, hogy ez már nem a gimi és ahol pl. én tanulok az nem épp a bölcsészkar. Örül az ember, ha sikerül a kettes... Ösztöndíjat meg 2,5-től kap az ember..azért ez azt hiszem elárul valami az egyetemről.

Semmikor sem nézzük le a másikat.


Nem gyakran veszekszünk, de ha igen, akkor azt biztos, hogy nem ilyen piti dolgok miatt. az pedig, hogy megüt és rajtad vezeti le a feszkót...vegyen magának egy boxzsákot és azt verje..

2013. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi régóta együtt vagyunk, de nem szoktuk egymást sem bántani, sem megbántani... bár lehet hogy mi fehér hollók vagyunk ezzel a szűkebb környezetünkben. Egyszerű a "taktikánk", nem vágunk egymás fejéhez sérelmeket soha...

Ha valami mégis bánt a másikkal kapcsolatban, akkor finoman rávilágítok, hogy talán másképp kéne ezt vagy azt csinálni... ezt vagy elfogadja, vagy nem. De mivel szépen mondom (mondja) általában elérjük vele a hatást. :)

2013. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azt még hozzátenném, hogy ahhoz semmi köze nincs, hogy neked hogy sikerülnek a vizsgáid. A normális reakció az lenne, hogy szivem ügyes vagy, büszke vagyok rád, csak így tovább. Ami pedig a forgalmi vizsgát illeti.. Ki nem sz*rja le, hogy hanyadjára sikerült? Aljas dolog ilyeneket felhozni és igen primitív is.


Én nem tűrném túl sokáig, ha ezt csinálná...mint írtad nem az első eset.

Ti nem veszekedtetek, hanem ő megalázott és porba tiport.

2013. máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha leszóljuk egymást akaratlanul mi is, de az ütés már nem normális. A stresszre sok mindent lehet fogni, de az agressziót nem, én a helyedben dobbantanék. Ne hidd, hogy többet nem történik meg, mert megtörténik.
2013. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
81%
Most már mindent értek, azt kapod ami jár. Tahó embernek, tahó a párja, KB ennyi a történet.
2013. máj. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú! Az utolsó hozzászólásod alapján zsák a foltját megtalálta! Te is ugyanolyan tapló tudsz lenni, mint a barátnőd. Éljetek hát együtt boldogan!
2013. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, te sem nagyon kedvesen szóltál hozzá... első kommented a poszton ollllyan tapló, hogy az nem igaz.


Egyébként a kapcsolatotokban vmi nagyon nincs rendben... a munkahelyi feszültség sem indok arra, hogy ilyen mértékben a páromon töltsem ki. Én inkább megmondom, ha vmi egyéb baj van. Nálunk inkább azzal van a gond, hogy a párom nem mindig érti meg, hogy mivel bánt meg, és ő kezd hepciáskodni, ha megmondom, mi a baj. Bár mondjuk ilyen téren kezd javulni, mert aztán azért, mert nem akartam, hogy balhézzon, inkább nem szóltam, ha baj van, max, kicsit duzzogtam, aztán robbantam... és akkor meg megijedt, és belátta.

2013. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyet ír valaki mint a srác akkor persze, hogy visszaszólok.Amúgy nem szoktam.
2013. máj. 25. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig minden választ... mindenkinek meg van a saját véleménye. Az, hogy milyen a kérdező párkapcsolata és annak bírálása, nem ránk tartozik. Nem mellesleg nem ez volt a kérdés.


Kedves kérdező!

Kérdésedre válaszolva: Szerencsére elmondhatom, hogy nálunk nagyon ritka a veszekedés. Van hogy nem értünk egyet mindenben, de meg kell tudni beszélni az ilyen helyzeteket. Ha mégis sértődés van/volt/lenne, akkor általában hagyjuk lehiggadni egymást, ha minden oké, újra felhozzuk és megbeszéljük. Nem csak a párkapcsolatokban, de minden emberi kapcsolatban fontos hogy tudjunk bocsánatot kérni, megbocsájtani és kompromisszumot kötni. De mindez csak akkor működhet ha jó a kommunikáció.

Mi sosem emelnék kezet egymásra, ő sem bántana engem, bármilyen ideges is, és én sem ütném meg. Eddig sem történt ilyen. Sajnos minden ember élete tele van feszültséggel, erre jók a sportok, a különféle hobbik, hogy ki tudjuk adni magunkból és ne a szeretteinken csattanjanak le a napi problémák.

A kérdésed egy része viszont kicsit megfogott. Az hogy megütött, rendben legyen a feszültség miatt. (Ahogy láttam írták már előttem, hogy miért hagytad magad? Én azt mondom, hogy még mindig helyesebben döntöttél, mintha mondjuk vissza ütsz.) A lényeg hogy egy párkapcsolatban az embereknek támogatniuk kell egymást nem pedig megbántani. ( Gondolok itt a 2-es jegyre vagy a jogsira.) Erőfitoktatás? Neki jobban sikerült volna? Ugyan már, minden ember más valamiben jó. Neked ez az erősséged neki meg amaz. Mások vagyunk és épp ettől izgalmas az élet!

2013. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasim ilyen idióta lenne, akkor kb. agyon verne, mert a Neptunomban 2 jegy kivételével csak kettes van. Az a másik kettő meg hármas. Húha... Nagy dolog. Mi kultúráltan vitatkozunk egymás bántalmazása nélkül. Inkább csak megbeszéljük a dolgokat. Nem emeljük fel a hangunkat, nem hordjuk le a másikat a sárga földig. Nem hánytorgatunk fel neki dolgokat, stb. Ha nem lenne képes erre a párom, akkor már rég elhagytam volna. A szüleimet se láttam soha veszekedni, míg velük éltem. Nem az én világom.
2013. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!