Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy elvált...

Ha összejövök egy elvált férfival, akkor elméletileg benne van a pakliban hogy a gyereke bármikor hozzánk költözhet, ugye?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdemes belekezdeni hogy ezt elfogadom, ugye?
2013. máj. 16. 09:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Kérdező (#8), állami gondozásba, rokonokhoz, nevelőszülőkhöz...
2013. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Drága hatoska, minek szítani a feszkót, túl sok egyforma válasz volt? :)


Szerintem mi ősanyák (gyermektelen lány vagyok), arra gondoltunk, hogy IGEN, BENNE VAN A PAKLIBAN. Nem az, hogy a kölyök ottfelejti magát, és a kérdezőnek kuss a neve, hanem hogy előbb vagy utóbb feljöhet a téma, azaz számíthat a kérdésre.

2013. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező. Ha valakivel párkapcsolatban élsz, akkor elfogadod mindenestül, vagy ha van egy bibije(a gyerek), és ez nem tetszik neked, akkor jogod van azt mondani, hogy ilyen kapcsolatból nem kérsz.


Ha tetszik egy férfi, de görbe a lába, akkor annak sem mondhatod, hogy "szeretlek, de a lábad nem kell". Érted. Ezt jobb a kapcsolat előtt tisztáznod magadban, mert mikor már kialakítottátok a saját kis életeteket, lehetnek belőle gondok, hogy nem szívesen élnél együtt "más gyerekével", ha úgy alakulnak a dolgok.

2013. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

"De akkor mi lesz a gyerekkel, ha az apjához se mehet? Állami gondozásba kerül?"


Miért ne mehetne egy gyermek az édesapjához? Vagy elfogadod az apját a gyermekével együtt (és valóban bármikor odaköltözhet a gyerek) vagy ne kezdj olyan emberrel akinek gyermeke van.


Egy ilyen apró kisember az mindig öröm, amúgy is.

2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehát valójában úgy hangzik a válasz, hogy igen Kérdező, benne van a pakliban bármikor, hogy FELMERÜLHET ez a kérdés. Természetesen a költözés vagy nem költözés tekintetében van döntési jogotok minden esetben.
2013. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%
Megválaszthatná ez a pasi jobban is a nőit..
2013. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy ezt a kérdezőnek ilyen szájbarágósan kell ecsetelnem. Én feltételezek egy normális kapcsolatot, ahol az ilyesmit megbeszélik, és gondolom, a kérdező sem attól retteg, hogy egyszercsak kinyitja a ruhásszekrényén és kiesik Balázska plüssállat-hada, mondván: ő mostmár itt lakik.


Csakhogy igen, Előfordul olyasmi, hogy valaki összejön egy elvált férfival, és előbb-utóbb előkerülhet a téma, hogy a gyerek átköltözik az apjához. Ha ettől idegenkedik a kérdező, akkor jobban jár, ha inkább nem megy bele a kapcsolatba, mert kevés apa van, aki azt mondja, hogy "oké, akkor menjen a gyerekem ahová akar, ha neked ez nem tetszik, drágám"

2013. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
hát kaptunk érdekes válaszokat,nem mondom...én erre azt mondom férfit,nőt ,talál az ember jönnek mennek,de a gyerek számomra "szent"sosem állnék össze olyan emberrel akiben felmerülhet az ,hogy a gyerekem ne akkor jöjjön hozzám amikor akar és ameddig akar...én valahogy ilyen szánalmas ősanya típus vagyok
2013. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nem érdemes gyerekes elvált pasikkal foglalkozni.
2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
19: Ezért nem érdemes, ha nem tudod elviselni a gyereket. De ne általánosíts már kérlek. Egyénfüggő. Az én páromnak is van gyereke, kb. 50%ban velünk van, és igen elfogadom és szeretem. Ezért is vagyok a párommal. Ha nem tenném meg akkor nem lennék, ebben igazad van. Attól, hogy te nem tudnál elfogadni egy gyereke rengeteg ember van aki igen.
2013. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!