Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy elvált...

Ha összejövök egy elvált férfival, akkor elméletileg benne van a pakliban hogy a gyereke bármikor hozzánk költözhet, ugye?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdemes belekezdeni hogy ezt elfogadom, ugye?
2013. máj. 16. 09:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De gondolom, erre megadtól is rájöttél. :)
2013. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Benne, és olyankor egy szavad nem lehet!
2013. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Természetesen,oda költözhet. Bár ez kettőtökön múlik. Az én páromnak is van egy gyereke, az én házamba lakunk. Lehet hogy bunkónak tűnök,de én az elején le szögeztem hogy én nem vagyok rá kíváncsi. Nem tiltottam el,találkozhatnak,vigye el egy cukrászdába, vagy ahova akarja, de engem nem érdekel. Az ő gyereke már felnőtt.
2013. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen igen.
2013. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Benne van a pakliban, de ha normális a kapcsolatotok, akkor ez úgy dől el, hogy megbeszélitek.


Hiába irkálnak itt a nagy ősanyák, hogy bármikor jöhet. Egy normális kapcsolatban ezt meg kell beszélni és ha nincs kifogásod ellene, akkor igen.


Nálunk is így van. Én a párom házában vagyok többször (nekem is van házam). Egyszer megkérdezte, hogy jöhetne-e hozzánk a gyereke lakni. Én mondtam, hogy nekem semmi kifogásom sincs ellene. Nyugodtan, hisz jóban vagyok a lánnyal. Erre ő magától mondta, hogy jó csak kérdezte mert ha én nemet mondtam volna, akkor nem lakhatna itt.


Szóval kompromisszum. A lány amúgy nem jött, mert felvették egy messzi suliba és máshol fog tanulni, így nincs értelme.

2013. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyanezt mondtam mint a 4-es,hogy nem érdekel semmiféle gyerek,ugyanúgy felnőttek,akkor találkozik velük amikor akar,bár nem is élünk együtt.
2013. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A gyereknek érdekes anyja van. Egyszer már lelépett az aktuális pasijával és itt hagyta a gyereket az apjának.


De akkor mi lesz a gyerekkel, ha az apjához se mehet? Állami gondozásba kerül?

2013. máj. 16. 09:40
 9/26 A kérdező kommentje:
A gyerek 4 éves sincs.
2013. máj. 16. 09:41
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Az anya meghalhat, elköltözhet külföldre és úgy döntenek jobb a gyereknek itthon stb. Akármi megtörténhet.
2013. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!