Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én fújom fel ezt?

Szerintetek is én fújom fel ezt?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a párom elvitte a játszóra az alig két éves fiúnkat, és úgy gondolta, hogy nem kell rá figyelni, mert játszótér. Egyik pillanatban amikor odanézett már felmászott a 2 méteres csúzda tetejére. Pici fiam még elég instabil e téren, mertegy pár napja tanul mászni. Nem érti, hogy mért vagyok ideges. Hozzá teszem ez nem az első eset. Szerinte én reagaálom túl, azerintetek is igaza van?
2013. máj. 14. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

5: "Egy éves gyereknek semmi baja nem lesz attól, ha felmászik a csúzdára. Onnan nem tud leesni, csak lecsúszni."


Az enyém csak majdnem fejest ugrott 2 méter magasról. Ha nem vagyok mellette lent és nem állítom le időben, akkor simán megcsinálja...

2013. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
22:41-es, úgy értettem a mászást, hogy a csúszdára most tanul egyedül felmászni :) Azért nem figyelt rá, mert egy másik apukával beszélgetett a hintánál. De ennél durvább dolog is volt már, pl. egyszer a szabó ollót szedtem ki a fiam kezéből, és ráförmedtem a páromra, hogy mért hagyta elől, erre a válasza: úgy sem éles, ezért nem tud kárt tenni magában. Bocsi, hogy itt panaszkodok, de tegnap este is már nem tudom hanyadjára próbáltam ezt megbeszélni vele, és még mindig nem érti, hogy mi a baj :(
2013. máj. 15. 09:03
 13/14 anonim válasza:
Mi lenne, ha kérnél segítséget valakitől? Mondjuk nagyszülők, akik elbeszélgetnének vele? (Lehetőleg a párod szülei). Hátha belátja, ha többen mondják neki!
2013. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én volt férjem is ilyen volt (illetve még most is ilyen, csak felnőttek a gyerekek és már elől lehet hagyni az ollót és a kést), többször megmondtam neki, hogy

1. ha baleset történik az ő felelőtlensége miatt (elől hagyott kés), akkor imádkozzon, hogy a rendőrök gyorsan kiérjenek. Azzal viszont nem lesz problémája, hogy hogyan fog tudni együtt élni utána a lelkiismeret furdalással, mert a teste baromi messze lesz a testétől.

A véletlen baleseteket elfogadom, akkor sem szóltam semmit amikor az egyik gyerek leesett a kismotorról amikor vele volt és csúnyán lehorzsolta magát mindenhol, ez előfordul. De a felelőtlenséget nem viselem el.


2. remélem, hogy amikor ott fog ülni egyedül az öregek otthonában és felhívja a gyerekét hogy látogassa meg, akkor majd ő is azt mondja, hogy nem érek rá és fáradt vagyok. Ez után általában összekapja magát pár napig.

2013. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!