Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm az ex-ét választ...

Ha a barátnőm az ex-ét választotta helyettem?

Figyelt kérdés
ismerjük egymást 8 éve, összevesztünk,de azóta se keres,és ő van megsértődve rám (nekem nagyobb okom lenne) és mint írtam,azóta se keres,akkor ennyit jelentett a barátságunk?

2013. máj. 14. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Csak azt nem értem, hogy hogy jön ide az ex...
2013. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérj elnézést. Miért kaptátok fel mindketten a vizet ilyen gyorsan?
2013. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
választási lehetőség elé állítottam
2013. máj. 14. 21:37
 4/6 Argloss ***** válasza:
Akkor miért csodálkozol, hogy nem keres? Azt választotta, hogy nem lesz a tulajdonod, mert ő akar dönteni arról, hogy kivel akarja élni az életét. Nem szerencsés ő vagy én típusú ultimátumokat adni...
2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"választási lehetőség elé állítottam"


ezt hogy csináltad?

2013. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátnőm, aki megsértődött, mert a párom lett az első az életemben, ő meg a második. Rövid úton megszakítottam vele a nagy barátságom.
2013. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!