Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi marad így nekem?

Mi marad így nekem?

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt 4éve. Édesanyám 65 éves. Van egy két évvel idősebb bátyám, aki már a harmadik trombózisát szedte össze 37 évesen. És van egy 29 éves húgom aki féltestvérem, (apai ágról) de jobban szeretem mint a saját életem. Én egyedül vagyok, 35 évesen. A nőpróbálkozásaim, sorra mind kudarcba fulladtak. Bátyámhoz tegnap kellet kihívni ma mentőt, mert mát a tüdőtájékon jár(t) a vérrög. Édesanyám valószínűleg nem él túl. De ha az utolsó vérvonalbeli esélyemet is elvesztem, akkor magamra maradok; - egyedül. Én ezt nem fogom tudni feldolgozni: egyedül egy hazug, sz*r életben, ahol mindazok, akik soha nem veretek át, nincsenek többé. Mibe kapaszkodjak?
2013. máj. 13. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Biztosan vagyunk így még páran, az idő előrehaladtával egyre kevesebben üljük körül az asztalt.

Én 43 éves vagyok, nekem sincs senkim a féltestvéremen kívül, szülők, nagyszülők már meghaltak, de megtanultam erősnek lenni, egyedül boldogulni és ez segít a mindennapokban.

2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Biztos nekem is sikerül majd. Egyetértek a tizedik válaszolóval is, tudom hogy ez a dolgok rendje. Hogy miért nincs senkim? Nem tudom. Így alakult - eddig. Persze próbálkozok folyamatosan, de az eddigi kilátások nem igazán biztatóak... A legtöbben ebben a korban már férjnél vannak, gyerekül van (ahogy írtad is) , stb. A másik része akik nem, és értékesek is, azok többsége meg otthon ül. Nem adom föl a reményt, de az idő kegyetlenül múlik, és ahogy öregszek, úgy csökken egyre jobban az esélye hogy ne maradjak egyedül.
2013. máj. 14. 09:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki és próbálj ismerkedni. Lehet, hogy az elején nem megy könnyen, de majd belejössz.
2013. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6. vagyok és ugyaníg y vagyok, csak olyan megrázó ezt mástól hallani... férfitől is...
2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!