Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem engedik meg...

Mit tegyek ha nem engedik meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Bmx ezni szeretnék,de nem engedik,mert már van rollerem ,de a bmx megtetszett.a rollert el is adnám és még van egy kis pénzem,szoval abból ki is jönne az ára.hogy győzzem meg a szüleim hogy vegyek e bmx et?

2013. máj. 12. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
vágj le egy hisztit hogy milyen szemetek vagy hasonló.nekem bevált:D
2013. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Kezdj el sírni, mint egy kislány. Toporzékolj, mint egy 5 éves.
2013. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha a gyerekem lennél én megengedném. Te magad adod el a rollert, összegyűjtött pénzedből és annak az árából vennéd nem csak sírnál hogy vegyem meg. Nagyon egyszerű. Eladod a rollert és veszel egy bmx-et.
2013. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat amikor en vettem a bmxem az en szuleim se nagyon orultek neki. De annyit csinaltam hogy egyik nap elmentem gyalog valahova a sporolt penzembol megvettem a ketkerekut es hazagurultam. Aztan sokmindent nem tudtak csinalni:)
2013. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!