Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a férfi tutyimutyi vagy...

Itt a férfi tutyimutyi vagy ennyire ragaszkodik a nőhöz?

Figyelt kérdés

Van egy baráti pár a társaságunkban, tíz éve együtt vannak élettársként. A nőnek van az előző házasságából egy 14 éves fia.

A nő szegény csávót ott és azzal csalja meg akivel tudja és kedve tartja. Nem egy ilyen kapcsolata volt már, a legutóbbi hónapokig tartott. És a barátunk nem szól ehhez semmit, pedig minden az orra előtt zajlik. A nő nem igen csinál titkot belőle, barátnői körben még meséli is, hogy kivel csinálta utoljára.

A barátunk pedig rendes emberke, nagyon szépen felújította a házukat (ami az övé) tényleg ügyes keze van, és eltartja, saját fiaként neveli a nőnek a fiát is (aki ott lakik velük természetesen). A legundorítóbb az az egészben hogy az "anyós" a csávó anyja még falazott is a nőnek a legutóbbi megcsalásához, végig tudta hogy megcsalják a fiát és nem is szólt neki.

De ha már ennyiszer felszarvazták akkor miért nem dobja ki a csajt? Így le lehet élni egy teljes életet tudva hogy a másik folyton félrelép?


2013. máj. 12. 14:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én arra gondoltam, hogy egy igazi férfi nem lesz megalkuvó. Ha tényleg a szeme előtt zajlik minden és feltehetőleg tud a dolgokról, akkor nem elmenekülni kellene a konfliktushelyzetek elől, hanem szépen leülni és megbeszélni a párjával a problémát.

Nyílván nem azért kettyint félre a nő, mert tökéletes a kapcsolatuk. Meg kell együtt beszélni, ha lehet orvosolni, akkor változtassanak, ha meg nem akkor menjenek szét, ennyi. De ezt ne húzzák sokáig.

2013. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Előszőr is, neked mi közöd más életéhez?

Másodsorban egy értelmes ember, minden kérdés nélkül azonnal tudni fogja,minden komment nélkül, ha egy ilyet hall, hogy itt egy ilyen történet szereplői között valami tragédiának kell lennie.

Úgy hogy mivel nekem ilyen nincs a közvetlen környezetembe,de a távoliban viszont igen, neked maximum annyit mondanék, hogy tőrődj az életkéddel úgy, hogy megtanulj ne más életét a Gyikra hozni, hanem a magadéval törődni.Emberségből: megbuktál.

2013. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az derült ki a kérdésből, hogy romák lennének.


A "cuckold"-effektus is érdekes, elgondolkodtató.


Aztán olyan is van, aki a homoszexualitását palástolja ezzel.


Nehéz ebben igazat tenni. Én, ha kiderülne, hogy félekurbászolt az asszony, nem a hapsit vonnám kérdőre, szóba' sem állnék vele, hanem a páromat, hogy ugyan mi ez???


Gondolom egy botlás még esetleg megbocsátható, ha nagyon kérik, de egy VISZONY az nem.


Amúgy nekem mondom, érdekgyanúm van. Vagy maga előtt kell bizonyítania, hogy van nő, aki vele él, vagy a melegséget vagy a frászkarika tudja.


Nem ismerhetjük a részleteket. Én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.

2013. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valamiért szemet huny a dolgok felett.Talán mert annyira szerelmes,talán annyira ragaszkodó,vagy érdekből.Nyilván a nő is félrejár valamiért.Ha másért nem,azért,mert a pasi mellett megteheti.Mindezt csak ők ketten tudhatják.
2013. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Nekem nem az derült ki a kérdésből, hogy romák lennének." Én csak a "csávó" miatt gondoltam... magamat vagy a családomat biztos nem hívnám annak. Mi fehér magyarok vagyunk.
2013. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!