Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lányom...

Mit tegyek, ha a lányom barátja ilyen?

Figyelt kérdés

A lányom februárban töltötte a 19. életévét. A barátja 34 éves. Már több, mint féléve együtt vannak. Nem sok kapcsolatom volt a férfival, csak annyi, amikor párszor átjött hozzánk vacsorázni, vagy néha a lányomhoz. A férfi szakmáját tekintve informatikus. A napokban elkellet mennem a munkahelyére a számítógépemért (ilyen dolgokban általában a lányom intézkedik, de nem volt otthon, a számítógépre szükségem volt). Nagyon mogorva, lekezelő és bunkó volt, egyértelműen éreztette, hogy ő ott a főnök.


Félek, hogy a lányommal is ilyen. Mit tegyek? Felejtsem el az egészet?



2013. máj. 11. 18:43
 1/4 anonim válasza:
36%
Mivel már felnőtt,tud értelmes döntést hozni,ha nem akkor bocsánat a keménységért,de így járt,ebből fog majd tanulni.:)
2013. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok főnök bunkó.. de ez nem jelenti azt hogy a lányoddal is ilyen :)
2013. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy veled volt ilyen, vagy az alkalmazottakkal. Ha velük, ahhoz neked semmi közöd, mindenkinek más a habitusa, lehet, hogy rossz napja volt. Ha veled, akkor beszéld meg vele, mondd meg neki, hogy nem esett jól, ahogy beszélt. Ennyi. Minden megbeszélés kérdése.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánult meg ez a bunkó stílus? Tudsz konkrét dolgokat mondani, akkor jobban át tudjuk látni.


Egyébként én legközelebb megkérdezném tőle, hogy mi volt ez a viselkedés? Ha már ott nem tisztáztad ezt vele (én tuti nem tűrtem volna el, hogy így beszéljen velem)

2013. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!