Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknál ilyen eldugott helyen...

Laknál ilyen eldugott helyen a családdal?

Figyelt kérdés
buszközlekedés katasztrófa, hétvégén, szünetben szinte lehetetlen ide eljutni, ha az embernek nincs kocsija.Csak 1-4 osztályos iskola van, 2 üzlet van, hétvégén csak 3 órát vannak nyitva, semmi sincs a faluban, mindenért menni kell a legközelebbi kisvárosba, gyerekek züllöttek, már 12 évesen suliból a kocsmába mennek, félő, hogy a gyerkemnek egy normális haverja nem lenne, nincs hova kijárni
2013. máj. 11. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 10-es! Nekem pont az a bajom a 60nm-es panellal, hogy ott nincs nyugalom és béke, mert mindenkit hallasz, aki körülötted lakik. Az mitől békés, hogy vasárnap arra kelsz, hogy a hajnali műszakos rugdossa a lift ajtaját, és 6tól megy a nénike a piacra és hívogatja mindenki a liftet, ami zajos, és a felső szomszéd berúgott, és okád a budiban, amit te is hallasz, és a felsőoktatás résztvevői hajnalban buliból hazatérve a panel előtti padon kezdik el énekelni a mittudoménmit, amitől visszhangzik az egész lakótelep, szóval pihenés nuku. A többivel egyetértek, hogy jó megvenni a dolgokat akkor, amikor szükséged van rá, de a gyereknek a panelban ugyanúgy lehetnek züllött haverjai, az ember nem is tudja kivel és hova megy a gyereke, mert annyian vannak, és olyan nagy a terület, hogy úgysem tudod hol mászkál a kölyök. Egy faluban, tudod kivel engedted ki a gyereket, és azt is, hogy nem tud túl messzire menni. Én kisvárosban nőttem fel, és ott is a kertvárosi környéken, és nem volt csak vagy 5 barátom, vagy inkább játszótársam, és négy utcát "uraltunk" Mert abba a négybe engedtek ki a szülők, és tudták, hogy ott mindig megtalálnak. Biztonságosabb! Mondjuk ha olyan a falu, hogy mindenki a kocsmába jár, akkor nem költöznék oda, inkább egy másik, normális falut néznék ki magamnak.
2013. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy közép út kell. Én egy kisvárosban élek Bp-től egy köpésre, konkrétan 25 perc alatt a belvárosba érek, viszont itt csendes, nyugodt, de mégis nagyon közel van a központ. De azért nálunk is van bölcsi, suli, ovi, boltok, éjjel nappal is nyitva tartó stb..
2013. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kedves 11es! hála a jósorsomnak olyan társasházban élhetek, ahol se részegek, se bulizó egyetemisták, se más lecsúszott arcok nincsenek. jórészt kedves nyugdíjasok vagy fiatal párok kisebb-nagyobb gyerkőcökkel. de a lehető legkulturáltabb típusból. mindenki köszön a másiknak, nem zajonganak minden lehetséges alkalommal, és tisztelik a lakóközösség magánszféráját.


attól, h sok helyen keringenek szörnyű rémtörténetek a panelházakról, még nem jelenti azt, h nincsenek kivételek.


az, hogy a gyerekemnek milyen barátai lesznek, csupán nevelés kérdése. lakótelepen nőttem fel, mint mindenhol, ott is voltak suttyók, prolik, akiknek a bandázás és a randalírozás volt az életük, de én sosem barátkoztam velük, mert nekem mást jelent a szórakozás. ugyanígy voltak jól nevelt, iskolázott szülők gyerekei is, én velük játszottam, bicikliztem, csavarogtam.

2013. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sose laknék többet ilyen helyen,elég volt 18 évig.


De ha ilyen helyen keresel házat,akkor van eladó,jó állapotú,szép nagy.

Csak a világvégén van eldugva,így tizedannyit ér mintha városban lenne.

2013. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Táncsak nem Nagyréven laksz? :O
2013. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!