Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknál ilyen eldugott helyen...

Laknál ilyen eldugott helyen a családdal?

Figyelt kérdés
buszközlekedés katasztrófa, hétvégén, szünetben szinte lehetetlen ide eljutni, ha az embernek nincs kocsija.Csak 1-4 osztályos iskola van, 2 üzlet van, hétvégén csak 3 órát vannak nyitva, semmi sincs a faluban, mindenért menni kell a legközelebbi kisvárosba, gyerekek züllöttek, már 12 évesen suliból a kocsmába mennek, félő, hogy a gyerkemnek egy normális haverja nem lenne, nincs hova kijárni
2013. máj. 11. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Még egyedül vagy párommal sem, gyerekkel meg főként sem. Itt is vannak ilyen elzárt faluk, ha az ottani legszebb házat ingyen odaadnák, akkor sem kéne...
2013. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Inkább lakok egy panelban a betondzsungel közepén, mint egy ilyen kis faluban. Ez egy átok lenne a gyerekeknek, szenvednének tőle.
2013. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Semmi pénzért. Nem tudnának annyit fizetni.
2013. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem véletlen olcsók ilyen helyen a házak. Én is inkább vidék párti vagyok, de egy bűntanyára, az isten hátamögé nem költöznék.
2013. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
kizárt
2013. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Én laknék, ha a közbiztonság jó. Tuti nem költöznék vissza a panelba, hogy azt is halljam, hogy a szomszéd böfög egyet! Elég volt négy és fél évig, míg fősulira jártam! Inkább egy csendes falu, mint egy paneldzsungel. Viszont, ha a közbiztonság nem jó, és 12 évesen beengedi apu és anyu a gyerekét a kocsmába, akkor másik nyugodt környéket választanék! (egy 16ezres kisváros, egykor Nyíregyházi panel lakója)
2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen helyen lakom. Buszközlekedés hétköznap mégcsak hagyján. Hétvégén sehova nem lehet menni. Iskola nincs, a szomszéd faluba kell iskolába és óvodába járni. Egy bolt van, de ott sincs semmi. Vasárnap egyáltalán nincs nyitva. Szórakozási lehetőség nincs. Gyerek szintén nincs olyan tizenéves, csak pár évesek. Nincs barátnőm, egész nap itthon vagyok. A szomszédok dilisek. Itt mindenki a másikkal foglalkozik. De sajna máshova nem tudunk menni. Na sebaj, jövő szeptembertől úgyis egyetemre akarok menni és az meg messzebb városba van. Talán ott jobb lesz.:D
2013. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell lepontozni azt, aki azt mondja, lakna ilyen helyen? Nem az volt a kérdés, hogy te laknál-e? Ő azt mondta igen. Mi ezzel a baj? Hogy a pontozgatók nem tudnak szöveget értelmezni? Istenem, ne legyetek már ilyen bugyuták! (emiatt biztosan én is le leszek pontozva:)


Engem ebben a helyzetben leginkább az zavarna, hogy a gyerekek kocsmába mennek. Na ez gáz. Nem a busz, meg a bolt, mert azt meg lehet oldani. De ilyen közegbe nem szeretném, ha a gyerekem bekerülne.

2013. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, sőt ilyen helyen lakunk. Ha meg lehet oldani a gyerekek iskolába járását, a munkába járást, akkor nem látom akadályát. Bár nálunk rendesen, normálisak az emberek és nincsenek züllött gyerekek, ilyen esetben már nem biztos, hogy bevállalnám. Amúgy szinte bárhol inkább laknék, mint panelban, az nekem kész büntetés.
2013. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem. nekem fontosabb a jó infrastruktúra, h a gyerekem jó suliba járhasson, legyen választási lehetőség mindenben, közel legyen a munkahelyem, bármikor tudjak vásárolni azt, amire szükségünk van.


inkább élek egy 60nm-es lakásban, de az életminőségem még így is klasszisokkal jobb, mint egy világvégi palotában. nekem az otthonom nem az önmegvalósításom helyszíne, csupán egy kis rész a világban, ahol nyugalom, béke és pihenés van. minden mást ezen kívül szeretek bonyolítani, amit egy nagyvárosban könnyebb mint egy kihalt faluban.

2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!