Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tényleg én vagyok...

Mit tegyek? Tényleg én vagyok a szívtelen?

Figyelt kérdés

Sokáig nem találtam állást, de végre jött egy jó ajánlat, olyan amilyet soha nem fogok kapni, ha ezt feladom. Egy hónapja kezdtem az új helyen, ami külföldön van.

A páromnak kb. fél éve drogproblémái vannak, az utóbbi egy hónapban, amit külön töltöttünk, a dolog súlyosabb lett.

Most megígérte, hogy abbahagyja és a 2 hetes pihenőmön tényleg nem is drogozott, bár elviseletlen volt.

Hétfőn vissza kell mennem dolgozni külföldre, most azt mondja mondjak fel és maradjak, akkor nem esik vissza.

Nem tudom mit tegyek... Már olyan sokszor hazudott a drog és az alkohol miatt... de nem akarom, hogy miattam essen vissza. Ti mit tennétek?



2013. máj. 11. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem tűröm, ha zsarolnak és főleg a saját hülyesége miatt, ez a mondata után elküldtem volna a búsba.
2013. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ilyen emberre pazarolnod az éveidet inkább keress egy rendes pasast/nőt, aki nem zsarol lelkileg és nem ennyire önző
2013. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kérdés alapvetően az, hogy mindkettőtök élete tönkremegy, vagy csak az övé. Egy drogos az esetek túlnyomó többségében sajnos nem lesz többé 100%-os ember. Aki ráadásul ilyen gyerekesen zsarol, azzal nem szabad kezdeni, hacsak nem akarod gyarapítani a boldogtalan egyedülálló szülők táborát.

A helyedben mennék szépen ki dolgozni, ezt az embert meg hagynám a fenébe. Ha leszokott és lélekben felnőtt, akkor esetleg beszélhetünk, addig nem. Ez nem szívtelenség, hanem egészséges önvédelem. Ha nem teszed tönkre a saját életedet, ráadásul teljesen hiábavalóan, attól nem vagy önző.

2013. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majdnem 10 éve vagyunk együtt, bár tudom, hogy igazatok van, de nem egyszerű elhagyni, az viszont biztos, hogy visszamegyek dolgozni.
2013. máj. 11. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!