Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nagy hibát követett el?

Anyum nagy hibát követett el?

Figyelt kérdés
nincs szakmája, ebből kifolyólag rendes munkája sem, áolói képzésre íratkozott be, de otthagya, mert lebeszélték róla, most megint fillérekért dolgozik a földeken
2013. máj. 11. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Butaságot csinált, hogy otthagyta a képzést.
2013. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeség volt. De mindenképp többre ment volna azzal, hogyha lenne szakmája. Szerintem menjen vissza az ápolói képzésre, ha jobb ötlete nincs.
2013. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akar visszamenni, pedig csak szenved, 4 órás munkája van, utána meg a földeken gályázik szinte ingyért
2013. máj. 11. 09:31
 4/9 dani900 ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz, tanulsz a hibájából, és megteszel magadért mindent, hogy ne kelljen ugyanúgy élned.

És, kérdezd azért meg tőle, hogy ennyire fontos a jövőd számára, még a megélhetést sem biztos, hogy meg tudja adni neked, ha közbejön valami, vagy nem lesz munkája, mert szakmával sem egyszerű munkát találni, de anélkül tényleg csak a legalja van.

2013. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tanultam a hibájából, és szeptembertől egy keresett szakmát fogok tanulni, sokat nélkülöztem sajnos, muszáj volt dolgoznom, plusz szociális ösztöndíjat kaptam
2013. máj. 11. 09:46
 6/9 dani900 ***** válasza:
Akkor hajrá, és bátorság :)
2013. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 11. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:

biztasd... az ápolói munkával nagyon jól el lehet helyezkedni. Lehet, hogy nem palotában fog élni, de nem olyan rossz azért.


Viszont ha nem akarja, ne erőltesd.. ha nem szeretné és jó így neki hagyd.

2013. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked hatalmas tisztelet, csak így tovább! Ha anyukádat most nem tudod újra rávenni a tanfolyamra, próbáld meg újra ha már te egy kicsit egyenesbe jöttél :)

Sok sikert!

2013. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!