Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim megkeserítik az...

Szüleim megkeserítik az életem, mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt kiköltöztünk vidékre egy hitelre vett házba egy olyan környezetbe,ahol nem dolgozik nem tanul senki a családból,közbe én leérettségiztem.Aztán szerettem volna továbbtanulni,közbe átvertek a tandíj körül.6 év után jelentkeztem közgazdász szakra,ami csak önköltségesen indult,de amikor jöttek a vizsgák,nem fizették be a tandíjam.Egy érettségivel nehéz,de nem is az a baj,hanem,hogy szétverték a szociális gyökereimet.Ami azért sok segítség lenne az életben.A nővérem,amikor teheti keresztbe tesz nekem,több alkalommal is lefizették már a rendőröket és a háziorvost,hogy elvigyenek.Nagyon nehezen teltek az elmúlt évek.Állandó ingázással pestre,de sose volt szinte rendes lakhatásom,állami kollégiumokban,meg itt-ott,ahol tudtam.Tudom,hogy amiatt van az egész,hogy ne legyen üres fészek.Mert Anya régóta külön szobába van apától,a nővérem meg asszisztál az egészhez.Nem egyszerű.Ti mit tennétek?
2013. máj. 11. 00:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Te haver/haverlány, benned vagy van valami cucc, vagy kattogsz az anyag hiánya miatt, vagy egyszerűen nincs minden rendben odabent. Az írásod sokszor zavaros, helyenként értelmetlen, és nehezen követhető. Szerintem keress fel egy pszichológust!
2013. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!