Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim megkeserítik az...

Szüleim megkeserítik az életem, mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt kiköltöztünk vidékre egy hitelre vett házba egy olyan környezetbe,ahol nem dolgozik nem tanul senki a családból,közbe én leérettségiztem.Aztán szerettem volna továbbtanulni,közbe átvertek a tandíj körül.6 év után jelentkeztem közgazdász szakra,ami csak önköltségesen indult,de amikor jöttek a vizsgák,nem fizették be a tandíjam.Egy érettségivel nehéz,de nem is az a baj,hanem,hogy szétverték a szociális gyökereimet.Ami azért sok segítség lenne az életben.A nővérem,amikor teheti keresztbe tesz nekem,több alkalommal is lefizették már a rendőröket és a háziorvost,hogy elvigyenek.Nagyon nehezen teltek az elmúlt évek.Állandó ingázással pestre,de sose volt szinte rendes lakhatásom,állami kollégiumokban,meg itt-ott,ahol tudtam.Tudom,hogy amiatt van az egész,hogy ne legyen üres fészek.Mert Anya régóta külön szobába van apától,a nővérem meg asszisztál az egészhez.Nem egyszerű.Ti mit tennétek?
2013. máj. 11. 00:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem hiszem el,léteznek ilyen emberek e világon.Ez most tényleg komoly vagy kitaláció???
2013. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Komoly:(
2013. máj. 11. 01:08
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Zavaros az írás. Én ebből nem vágom, hogy hol keserítik meg az életed. Azt hittem, ütnek- vernek, elzavarnak otthonról...
2013. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ütöttek is,amíg hagytam.Aztán amikor visszaütöttem rajtam csattant az ostor.
2013. máj. 11. 01:12
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Persze ütöttek is.... sok az unatkozó ma.
2013. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Pl. Itt egy régebbi sztori,kicsit bonyolult,de azért megpróbálom leírni röviden:

2011 decemberében anyám klimaxott kapott az autópályán,

erre felhívta tesómat,ő kijött.Persze nem volt anyámnak semmi baja csak eljátszotta hogy milyen beteg miattam,

aznap este tesóm felhívta fateromat és úgy adta elő neki,hogy anyám rosszul lett miattam.

Következő nap faterom úgy várt otthon ennek hatására

hogy én minek jöttem ide,

aztán megragadott a két vállamnál és provokált hogy elvitet.Továbbmentem,erre ő meglökött hátulról

én erre lefejeltem.

Nem kellett volna

Jól r.ábasztam,

Anyám egyből feljelentett a rendőrségen.

Fél óra múlva kint is volt egy dagadt cigány rendőr hogy mentőt hív rám.

De a java még csak most következett,

kijött a mentős

azzal kezdte hogy ez egy családi dráma

senkit nem fog elvinni,

erre anyám kihívta a helyi pszichiátert

akit persze lefizetett

mint a cigány rendőrt

és engem elvittek.

Karácsony előtti este.

Legközelebb Márciusban láttam újra szabadon a napvilágot

addig még személyim se volt.

Olyan környezetekben voltam mint egy öregek otthona

dolgoztattak.

De á.tbaszták az embereket,havi 500 ft és 3000 ft körül lehetett keresni!Napi 8 óra munkáért.Ez komoly.

Reggel 5kor kellett kelni budakalászon

és a hab a tortán

hogy tesóm,emberi jogokból diplomázott.

2013. máj. 11. 01:22
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Ja, anyád "klimaxot kapott" az autópályán. :D Klimaxot csak úgy szoktak kapni a nők... ki a teniszpályán, ki a veteményeskertben...


Szerintem menjél el külföldre egy pár évre dolgozni, hogy érzékeld, mi a fontos az életben és mi nem az.

2013. máj. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%
Ez csak nekem túl sok és túl hihetetlen?!
2013. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Én sem igen hiszek a leirtokban,kicsit fura előadás :)

2013. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Átélve rosszabb:(

Ez nem fake story.Bárcsak az lenne.

2013. máj. 11. 01:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!