Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Pénz nélkül,...

Mit lehet tenni? Pénz nélkül, gyerek segíthet?

Figyelt kérdés
Anyukám testvére munkanélküli már egy ideje, alkoholista, egyedül lakik, nincs pénze,Tb kártyája, testvérei szoktak segíteni kifizetni a számláit, vesznek ennivalót,de már ők sem tudják mindig megoldani. Vannak felnőtt gyerekei ,akikkel nincs kapcsolata. Régen elvált, nem gondoskodott róluk, gyerektartást sem fizetett. Lehet nekik szólni a gyerekeinek, hogy ez történt az apjukkal?
2013. máj. 10. 09:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

ma 10:03-nak


Akkor te nem éltél a pokolban, kedvesem, ha azt hiszed senki nem érdemel ilyen sorsot.. De igen. Tudnék mesélni napokon keresztül hogy a testvéreimmel milyen pokolban éltünk apánk miatt. A nővérem tudna mesélni neked hogy milyen érzés volt neki amikor a saját apja részegen rámászott.. Hidd el nekem! Van olyan amikor egy ember nem érdemli meg hogy bárki is segítsen rajta.

2013. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog, anyukám idegeskedik miatta, de nem tudd mit csinálni, nem egy városban laknak. Neki is megvan a saját élete, mi az unokák, meg más problémák, és senki nem törődik azzal az alkoholistával, szinte éhen hal ha anyukámék nem külenek neki enni. Nem érdemli meg, hogy bárki is törődjön vele.Senki nem szereti. Ő tehet róla, hogy ideáig jutott. Csak anyukám tönkre megy ebbe idegileg.
2013. máj. 10. 10:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem segítenék, az ő élete ő szúrta el, ráadásul nem foglalkozott velük soha. Most miért az ő gondjuk legyen megoldani a próblémáit. Oldja meg ahogy akarja. Én a gyerekei helyében ajtót se nyitnék rá.
2013. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szólj nekik, hadd mérlegeljék ők,hogy mit akarnak tenni ebben a helyzetben!
2013. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!