Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtathatnám el a...

Hogyan fogadtathatnám el a szüleimmel, hogy meleg vagyok, és fiúkkal szeretnék randizni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete elmondtam itthon, hogy nem a nőket szeretem. A szüleim teljesen jól reagáltak, de én annyira zavarban voltam, hogy egy szó is alig jött ki a beszélgetésnél... Annyiban maradtunk, hogy meg kell próbálnom lánnyal, és ha látják, hogy tényleg nem megy nekem, akkor könnyebben elfogadják a dolgot. De féltem megmondani (mert apám a Bibliával jött), hogy nem szeretném megpróbálni lánnyal, hisz ismerem magam, már régóta vívódom magamban a ferde hajlamom miatt, próbáltam megváltozni is sikertelenül.

Szóval nem szeretném az egész nyaramat csajozásra pazarolni, mert srácokkal szívesebben ismerkednék. Ezt hogy mondhatnám el nekik? (Amúgy volt már fiúval kapcsolatom, lánnyal nem.)

19/f


2013. máj. 9. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kilences vagyok, ezek szerint tenyleg felreertettem. Egyetertek tizes minden monddataval.
2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, én megértőbb vagyok a szüleiddel. Ők nem az a generáció, akiknek egy legyintés az egész. Te magad írod, hogy teljesen jól reagáltak. Én erre koncentrálnék, és kicsit több időt hagynék nekik. Nem kell lányokkal találkoznod, persze. Viszont mondhatod nekik, hogy megpróbálod. Ezzel az ő lelkük is megnyugszik.
2013. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez most gonosz, de nincs egy lány ismerősöd akit felvihetnél? Egy barátod, akit ők még nem ismernek és megtenne neked ennyit. Elviszed kézen fogva, szépen bemutatod nekik, aztán egy hónap múlva közlöd, hogy hoppá, nem működött. Elmondod, amit írtak, hogy mennyire nem esik jól lánnyal aztán megnyugszanak.

Én ezt csak akkor csinálnám, ha teljesen képtelenek elfogadni téged addig, amíg nem látják, hogy kipróbáltad. Szóval ha folyamatosan ezzel keserítik az életed és egész nyáron nem ismerkedhetsz normálisan, akkor nem szép dolog, de lehet, hogy megéri a béke kedvéért.

2013. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!