Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban ok egy pofonra?

Ez valóban ok egy pofonra?

Figyelt kérdés
Ha egy feleség a saját hibájából összetöri a férje kocsiját.
2013. máj. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

"Azért egy étkészlet meg egy kocsi között van különbség... "


Sétálj be egy Herendi vagy Hollóházi üzletbe. Pont múltkor nézegettem egy kirakatban a porcelán figurákat és olyan átlag 20-30 cm magas kis szobrokért simán elkérnek százezreket. Ha ezt vesszük ezek ezerszer drágábbak mint egy kocsi.

2013. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
56%
Nem teljesen mindegy hogy hogy törte össze és mit? Kikérném magamnak, ha a párom megütne! AKÁRMIT is tettem! A pofonnal le is tenné a pontot a házasságunk végére! Én sem ütök, ő se tegye! Ez egy bizonyos értelmi szint felett szerintem alap egy házasságban! Aki pedig itt mentséget talál rá, így járt. Üssék csak, ha hibázik!
2013. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

34-esben mi a haszontalan?

Pofonellenes és még releváns sztorit is tartalmaz.

2013. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
34-es azt hiszem ha nem érted , nincs mit magyarázni. De valahol ott kezdődik hogy valaki jobban szereti a kocsiját mint a nőjét.
2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

34-es vagyok. Szerintem felesleges ez a lesajnáló stílus. Pont azt fejtegettem, hogy a férfiak nagyon tudnak a kocsihoz kötődni, ezt onnan hoztuk magunkkal, ahogy őseink a hátaslovukra voltak büszkék és pont azt ecseteltem, hogy az idegesség jogos, a pofon nem.

Gondolom egy nő is kiakadna, ha méregdrága új ruháját leönteném kávéval. Nem hiszem, hogy annyit szólan: "nem baj, megesik"....

2013. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Jófejek ezek a moderátorok amúgy! Aki nem azt írja, hogy "óó, szegény, nem érdemled meg, a férjed egy büdös disznó", hanem más azt kitörlik. Gratulálok!
2013. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%
Ennél sokkal kevesebbért is lehet pofont adni. Bár én soha nem adnám oda a kocsimat feleségnek/barátnőnek.
2013. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
#46: Igazad van, mostanában nem tom mivan evvel a gyk-val, többször megtörtént hogy kitöröltek olyan hsz-met amiben sem csúnya szó, sem bántás, semmi olyan nem volt amiért kitörölhették volna. Itt is csak azért törlik a bántó hsz-ket hogy aki errefelé jár lássák hogy mennyire szí}vonalas ez az oldal. Hogy itt csak kedves emberek vannak.
2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

46

Nem azért, hanem hogy senkiben fel se merüljön hogy megütni a másikat esetleg opció lehet..

2013. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Egy pofontól nem fog megjavulni a kocsi.

Én is törtem már össze a férjem kocsiját, nem történt semmi. Nagyon aggódott hogy jól vagyok-e, mindenféle biztosításunk van, egy hét múlva minden a régi lett.

2013. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!