Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért lángol újra a kapcsol...

Ha azért lángol újra a kapcsolatunk, mert lefogytam, akkor a férjem engem nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket, 16 éve vagyunk együtt. Nagyon csinos nő voltam lánykoromban, majd a gyerekek születése után volt, hogy 80 kilós lettem 167 centihez.Akkoriban sem volt túlzottan nagyobb problémánk, de pl. a szex langyosvíz volt. Most újra 53 kiló vagyok és a férjem úgy érzem, teljesen odavan értem. Újból lángolunk az ágyban is. A barátnőm erre azt mondta, hogy akkor nem is igazán szeret engem, csak egy jó testre vágyik. Én ezzel nem értek egyet, nekem az a véleményem, hogy eddig is szerethetett, de nehogy már ugyanannyira kívánjon egy puha, hájas testet, mint egy kemény, sportosabbat. Nincs igazam?
2013. máj. 8. 17:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
A barátnődnek nincs igaza. A férjed szeret, szeretett akkor is, amikor duci voltál csak nem kívánt. Nálunk ugyanez van.. megszületett a fiunk, maradt rajtam felesleg, miután abbahagytam a szoptatást, keményen fogyózok hogy újra kívánjon a férjem és végre valahára szexeljünk mert a havi 3 alkalom elég necces. Baromi nehéz megérteni azt, hogy szeret, csak hát nem kíván, ami teljesen érthető, mert amióta együtt vagyunk, jócskán meghíztunk mind a ketten. Ő ráadásul össze is esett, de attól még szeretem, én mondjuk kívánom is...
2013. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
98%

Sok okoska! Nem a szeretetről beszélünk, hanem arról, hogy mennyire kívánja szexuálisan.

Ha nem szeretné, akkor nem lenne vele. Pont.


Az pedig, hogy most jobban kívánja, teljesen természetes. Beleszeretett egy nőbe, aki 50 kilós volt, dögös, bombázó, aztán szépen lassan felkúsztak a kilók, és egy idő után a vágya egy kicsit megcsappant.

Hazudik és álszent az, aki azt mondja, vele nem ez történt volna hasonló esetben. Hogy a túlsúlyos feleségét, legyen 80 vagy 130 ugyanúgy kívánja, mint a régi 50es énjét.


Kérdező! Teljesen igazad van és jó dolog, hogy te képes vagy felfogni ezt, és nem esel neki a férjednek, hogy "most jobban kívánsz, akkor eddig nem is szerettél engem".

Még szerencse, hogy nem ennek a sok buta szerencsétlennek(tisztelet a kivételnek) kell a férjeddel élnie, hanem neked.

2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%

Lótuszt! Én pont hogy a szexről beszélek! Ugyanúgy kívánom a páromat 20 kiló plusszal és ugyanúgy tetszik, mint azelőtt! De elismerem, hogy nem mindenki egyforma, sokakat ez nagyon is befolyásol. A kérdező férje esetében is ez van, ettől még szerintem is szereti, szerette akkor is, mikor kövérebb volt, csak kevésbé tetszett neki, vagy inkább kevésbé látta vonzónak. Ettől még vele maradt, nem hagyta el, szóval tényleg nem vita tárgya az eset, csak ez nem mindenkinél ugyanígy működik. Ennyi, nem kell itt győzködni egymást olyanról amivel kapcsolatban az sem biztos, hogy két ember egyformán érez.

A barátnő meg ne ítélje meg mások kapcsolatát ilyesmi alapján.

2013. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyértelmű, hogy a szexuális vonzalmat nem (csak) az egymás iránt érzett szeretet táplálja, hanem jórészt a fizikai vonzalom is. Arra izgulunk fel egy részben, amit látunk és érzékelünk. Ezzel nincs mit tenni, ez van, tisztességből, csak mert szeretjük az asszonykát, nem lehet felizgulni és a szexre vágyni. Jó, nem azt mondom, hogy ha felszed az ember pár kilót, akkor a férfi egyből nézhet is más után tök jogosan, hiszen akkor is szereti a nőt, de én megértem, hogy nem kívánna engem harminc kiló túlsúllyal ugyanúgy, hacsak nem a duciságra bukna. Egyébként... én 68 kg voltam, amikor megismerkedtünk az én párommal, most 58 vagyok (172 cm magas), akkor is szeretett és kívánt, és most is, habár most mintha kicsit jobban... de lehet, hogy annak is köszönhető, hogy én is nagyságrendekkel jobban érzem magam a bőrömben. Érzem, hogy még vonzóbb vagyok, mint korábban bármikor, és ezért felszabadultabb is. Én csak annyit mondok, hogy férfi, ez van, fontosak bizonyos szinten a külsőségek is, de ettől még nem felszínes ember. A barátnődnek nincs igaza. Örülj neki, hogy újra lángoltok, és minden rendben, élvezd ki. :)))
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

A barátnőd elmehet a francba.

Az nem lehet, hogy te is jobban élvezed a szexet. Mikor nekem sikerült 15kilót magamra kapnom. Szégyeltem, hogy rezeg a hasam, fáradékonyabb is voltam.

Miután lefogytam és megizmosodtam, újra bevadultunk.

Tovább is bírtam a lepedőakrobatikát, meg változtatni is tudtunk.

2013. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik, ha nem tuti, hogy a férjed annak se örülne, ha púpod nőne, vagy kihallana a hajad, elkezdenél sántítani, de rondán. Lehet, hogy nem hagyna el, de nem is nagyon keresne az ágyban. A barátnőd ostoba liba.
2013. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%

" "És ha anyu összes haja kihullik, elveszíti a fél lábát, akármi, akkor mi van? "


Az, hogy arról nem ő tehet. Rohadt nagy különbség, hogy valaki igénytelenségből felhízik 30 kilót, vagy hormonprobléma miatt kihullik az összes haja!"


Miért, ha nem tehet a külsejének változásáról valaki, akkor a férje/felesége jobban fogja kívánni, mint akkor, hogy ha tehet róla?

:D :D

2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%

"Miért, ha nem tehet a külsejének változásáról valaki, akkor a férje/felesége jobban fogja kívánni, mint akkor, hogy ha tehet róla? "


Nem, viszont ha normális emberről beszélünk, akkor jóval elfogadóbb és elnézőbb lesz a dologgal szemben. Míg ha saját igénytelenségéből/hibájából, akkor joggal haragudna az ember párja, hogy annyit sem ér a másiknak, hogy megpróbáljon tetszeni neki.

2013. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
27%
ma 22:33: Mert a szexuális vágy az már csak ilyen... Észérvekkel lehet rá hatni. :)
2013. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
23-ast már ezért a "Lótuszt!" felkiáltásért is felpontoztam, ez pont olyan kreatív, mint az "anyád csipája" vagy a nagy indulattal előadott "az isten balszeme!" :D nagyon jó, használni fogom :D
2013. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!