Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért lángol újra a kapcsol...

Ha azért lángol újra a kapcsolatunk, mert lefogytam, akkor a férjem engem nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket, 16 éve vagyunk együtt. Nagyon csinos nő voltam lánykoromban, majd a gyerekek születése után volt, hogy 80 kilós lettem 167 centihez.Akkoriban sem volt túlzottan nagyobb problémánk, de pl. a szex langyosvíz volt. Most újra 53 kiló vagyok és a férjem úgy érzem, teljesen odavan értem. Újból lángolunk az ágyban is. A barátnőm erre azt mondta, hogy akkor nem is igazán szeret engem, csak egy jó testre vágyik. Én ezzel nem értek egyet, nekem az a véleményem, hogy eddig is szerethetett, de nehogy már ugyanannyira kívánjon egy puha, hájas testet, mint egy kemény, sportosabbat. Nincs igazam?
2013. máj. 8. 17:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Neked van teljesen igazad. Fordítsuk meg a helyzetet. Tegyük fel, hogy a férjed az évek során egy igénytelen, büdöslábú, pocakos, szőrös fazonná vált. Évekig úgy is maradt, mire végre összeszedte magát és ismét mindennap fürdött, sportos lett, borotválkozik és jó illatú. Te nem örülnél? Nem kívánnád jobban? Persze ez egy lesarkított példa, hiszen te nem voltál igénytelen, sem büdös, de azért valljuk be, harminc kiló felesleggel nem olyan kívánatos egy nő. A barátnőd meg elég idióta, hogy ilyeneket mond...(már bocs)
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit butuska és felszínes a barátnőd, már bocsi. Nyilvánvaló, hogy szeret téged a férjed és szeretett ducin is, de nincs olyan ember, aki ne élvezné jobban a szexet úgy, hogy a párja az ideálját formázza meg. Azért mondom így, mert biztos van aki meg annak örül, ha a vékonyka asszonyából kicsit markolnivalóbb lesz. :D Én is sokat fogytam, de nem szeretett a párom egy icipicivel sem kevésbé, mikor el voltam hízva, ezt biztosan tudom. Ettől függetlenül örült, mikor végre formába hoztam magam, én meg pláne. Most akkor magamat sem szeretem, mert örültem a fogyásomnak és szebbnek látom magam? :D Ugyanmár.
2013. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Ja, de kis rendes barátnőd van!

Maximálisan egyetértek a már leírtakkal.

2013. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
6%
Igaza van a barátnődnek. Eleve nem híztál volna meg, ha szeretne a férjed.
2013. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 KZitus ***** válasza:
24%

Szia!


Egyetértek az előttem (17:42) írójával.

Nehogy már egy kívülálló "barátnő" minősítse azt, akivel 16 éve élsz házasságban!? Egyáltalán lehet az ilyet barátnőnek nevezni?


Egyébként figyelj oda arra, hogy ha egy ilyen kívülálló vélemény el tud bizonytalanítani a férjeddel való kapcsolatodban, az nem vall egy szilárd egyéniségre. Ez azt jelenti, hogy egy másik ember véleménye akár tönkre is teheti a házasságodat.

Két gyermeketek van. Elsősorban az ők családban való fölnevelésük a legfontosabb kérdés a kettőtök kapcsolatában. Mindent ez köré kellene építeni. A szex fontos része a házasságnak. De nem fő étel, csak fűszer. Ami tönkre teheti a házasságot, de ízesé, széppé és élvezetessé teheti az életünket, ha a helyén tartjuk.

Szeretettel : Zita

2013. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
9%
A kérdést sem teted volna fel, ha nemlennének kételyeid. Egyébként meg a ríkató barát a jó barát, nem aki azt mondja, amit hallani akarsz.
2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%
Hát, azért valahol igaza van ám a barátnőnek is... komoly szerelem lehet a férj részéről, ha néhány plusz kiló miatt nem annyira kellett az asszonyka...
2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mertekben egyetertek a Kerdezovel!

Ugyanakkor nagyon sok kerdesnel, ami arrol szol, h meghiztam, nem kivan a ferjem stb, arra olyan valaszok erkeznek, h mert nem igazan teged szeret stb. Gondolom nem ugyanazok a valaszolok irnak mindenhova, de azert erdekes...

2013. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%
Miért hiszi sok nő, hogy attól nő, ha vékony. Mint férfi inkább lennék egy duci, de viselkedésében, gondolataiban nőies nővel, mint egy felszínes, üresfejű vékonnyal. Ez a lefogyok és jó nő vagyok felfogás csupán a nők agressziójának megnyilvánulása.
2013. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

", ha néhány plusz kiló miatt nem annyira kellett az asszonyka..."


NÉHÁNY? HARMINC KILÓ feleslegről beszélünk...


És egyébként KELLETT a férjének, kitartott mellette, szerette... te nem tanultál meg olvasni?

2013. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!