Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért lángol újra a kapcsol...

Ha azért lángol újra a kapcsolatunk, mert lefogytam, akkor a férjem engem nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket, 16 éve vagyunk együtt. Nagyon csinos nő voltam lánykoromban, majd a gyerekek születése után volt, hogy 80 kilós lettem 167 centihez.Akkoriban sem volt túlzottan nagyobb problémánk, de pl. a szex langyosvíz volt. Most újra 53 kiló vagyok és a férjem úgy érzem, teljesen odavan értem. Újból lángolunk az ágyban is. A barátnőm erre azt mondta, hogy akkor nem is igazán szeret engem, csak egy jó testre vágyik. Én ezzel nem értek egyet, nekem az a véleményem, hogy eddig is szerethetett, de nehogy már ugyanannyira kívánjon egy puha, hájas testet, mint egy kemény, sportosabbat. Nincs igazam?
2013. máj. 8. 17:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
21%

tök mindegy, hány kiló. És ha anyu összes haja kihullik, elveszíti a fél lábát, akármi, akkor mi van?

Kéne a francnak ilyen férfi.


Ha szereti, akkor 30 kiló plusszal is szereti. HA meg így nem kellett, akkor teljesen igaza van a barátnőnek, a külsejét szereti.


De csak ringassátok hiú ábrándokba.

2013. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

Majdnem gondolkozás nélkül, csípőből azt írtam, hogy igazad van. Viszont ha jobban belegondolok, a mi kapcsolatunk a férjemmel akkor is lángolt, mikor kövérebb voltam, meg akkor is, amikor soványabb. Meg fordítva is, volt hogy ő hízott jó pár kilót és akkor is ugyanolyan szexinek találtam, a szememben semmit nem veszített a vonzerejéből.

Viszont ahogy is néha beleolvasok kérdésekbe, válaszokba, úgy veszem észre, hogy sokaknak tényleg meghatározza a vonzalmat a párjuk felé az "alakváltozás", úgyhogy lehet, hogy ez az általános és csak mi vagyunk ezzel máshogy.


Valószínűleg tényleg az lehet, hogy így vonzóbbnak talál testileg, se több, se kevesebb.

2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%

"És ha anyu összes haja kihullik, elveszíti a fél lábát, akármi, akkor mi van? "


Az, hogy arról nem ő tehet. Rohadt nagy különbség, hogy valaki igénytelenségből felhízik 30 kilót, vagy hormonprobléma miatt kihullik az összes haja!

2013. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%

Ne keverjük össze a szeretetet/ragaszkodást a szexuális vággyal.


Mindenkinek van egy kívánt testképe, ami tetszik a másik nemben. Kinek a duci, kinek a vékony, kinek a sportos. Ha ez jelentősen változik, akkor igenis normális, hogy a szexuális vágy már nem lesz olyan erős.

Ha a ducit/mackósat szereti valaki és lefogy a partner, akkor pont a szexi része tűnik el.

Aki a vékonyat szereti, fordítva.

Aki a sportosat szereti, az meg szomorkodni fog, ha elpuhul a partner.


Ettől még lehet szeretni, megölelgetni, de a libidó máshogy fog működni.


Az szintén egyéni, hogy kinek mekkora ebben a kérdésben a tűréshatára.

2013. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Az én barátom 30 kilót hízott egy év alatt. Nekem a sportos alak jön be és hát a barátom 105 kilósan nem éppen mondható annak. Engem ez eléggé zavar, de nem attól még szeretem. Szerintem nincs igaza a barátnődnek. Gondolj bele, neked nem tetszene kevésbé a férjed ha meghízna?
2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy langyos víz volt,csak te magaddal nem voltál elégedett,így valószínűleg a kisugárzásod is más volt.
2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
De szerette b azdmeg, harminc kiló felesleggel is, egy szóval nem mondta a kérdező, hogy nem szerette, ne okoskodjál már.
2013. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
41%
" de a libidó máshogy fog működni." Jó lenne, ha hozzátennéd, hogy általában, mert nálam például nem. Én elhiszem, hogy van akinél igen, szerencsére én máshogy működök, de ettől még megértem azt is, aki így. Csak ne általánosíts, mert egyáltalán nincs igazad.
2013. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatokban vannak hullámvölgyek, amiknek a súlyodhoz lehet csak részben volt köze. Nem mindig lángoltok ugyanannyira. Lehet a fogyásod volt a hullám felfelé ívelésének oka, lehet hogy nem.

De lehet valóban csak annyi történt, hogy te jobban érzed magad a bőrödben, magabiztosabb vagy, ami a férjedre is kihat.


Az ilyen barátnők a legjobbak. Minek ellenség az embernek, ha vannak barátai is...? És mi volt a barátnőd megoldási javaslata? Válj el, vagy mi? Ne foglalkozz vele.

2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy sikerült ennyi súlyt leadnod, erről írhatnál :)
2013. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!