Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg finoman...

Hogyan mondjam meg finoman anyukámnak, hogy ha továbbra is erőszakosan beleszól a bátyámék életébe, akkor előbb-utóbb nem lesznek rá kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Sosem volt minden lében kanál, de amióta megszületett a kisfiuk, rémes. Mindenről elmondja a véleményét, aztán amikor legközelebb jönnek számon kéri a sógórnőmet és ha nem úgy csinálja, lecseszi. Mondták már neki szépen, csúnyán, ritkábban is jönnek. De anyukám úgy van vele, hogy azt úgysem teheteik meg hogy egyáltalán nem jönnek. Pedig nem állnak távol tőle...


Most épp az a baja, hogy miért tömi mindenféle "modern szarral" azt a szegény gyereket. A sógórnőm szeret kísérletezni, de az olyan dolgok mint brokkoli, cukkini, avokádó stb szerinte felesleges flancolás, egyen a gyerek pörköltet meg rántott húst.

Ma amiatt veszett össze velük, hogy medvehagyma-krémelevest adtak a gyereknek.


Tényleg nagyon átlépi a határt. Mit mondjak neki, hogy ne sértődjön meg?


2013. máj. 7. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom már a terhesség alatt elkezdett csesztetni, hogy ennem kell, mert kettő helyett kell ennem, egyek még, olyan vékony vagyok, etc. Hozzátenném, hogy sose voltam vékony, de ha rajta múlik, 50 kilót biztos felszedtem volna. Amikor cseszegetett én is cseszegettem. Természetesen a tejem se volt jó, mert nem elég zsíros, nem elég tápláló (még csak szoptatni se látott), meg úgy semmi se, amit csinálok. Elküldtem a halálf@szára, hogy cseszegessen mást, én erre nem vagyok vevő... Persze a férjem végig kettőnk közt egyensúlyozott, senki pártját nem akarta fogni. Nem mondom, hogy béke van, de én pillanatok alatt lekezelem az anyósomat. Néha a férjemet is piszkálja, abba nem szoktam beleszólni, pedig tudnék mit mondani. Szerintem nem neked kéne beleszólni, majd elintézik. 28N
2013. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!