Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy milyen anyós lesz belőletek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
A fiam 8,a lányom 4 éves,a férjem szerint nagyon rossz anyós leszek,mert túlzottan óvom,féltem a gyermekeimet.
2013. máj. 7. 14:16
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen,

szerencsére 2 lányom van, így ha normális rendes férjeik lesznek akkor én leszek a legjobb anyós.


Van egy barátnöm, ö iszonyatosan tud haragudni emberekre. Pl lányokra akik jobban néznek ki mint ö. Neki van 1 fia is, mondtam neki, hogy kegyetlen anyós lesz, nem lennék majd a menye. Ezen teljesen kiakadt, de már most látom, hogy nagyon rossz anyós lesz.

2013. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz majd jó anyós. :) Ez sok-sok év múlva fog eldőlni. Addig még te is sokat változol.
2013. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Bízom benne, hogy jó anyós leszek, mint ahogy anyukám és anyósom is az.

Szerencsére mindketten azon a véleményen vannak, hogy a lányuknak/fiuknak kell együtt élniük párjaikkal, tehát nem szólnak bele az életünkbe. Viszont az unokákért - természetesen - odavannak.

Azt azért remélem, hogy van még időm fejlődni, lányaim 16 és 13, fiam 9 éves.

2013. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy most óvod a gyerekeidet, teljesen normális, én is féltem a lányomat, de inkább csak akkor (egyenlőre csak 2éves) ha a testi épségét kockáztatja valami ok folytán, vagyis túl aktív, nem figyel, elesik, lehorzsolja a bőrt pl. a térdéről :) jobban megijedek, mint ő :)

Szerintem jó anyós leszek, ha látom, hogy a fiú szereti, tiszteli a lányomat. Ha ez időközben változik, borul a bili, de az ő dolguk lesz ezt elsikálni egymás között, nem az enyém. Ha kíváncsi lesz a lányom a véleményemre, elmondom, aztán úgy dönt, hogy megfogadja, remek, ha nem, akkor sem fogok tombolni. :)

2013. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiam van. Még csak 8 hónapos, de sajnos látom előre hogy rossz anyós leszek. "Az én fiamnak senki sem elég jó" és "én mindig mindent jobban tudok" szindróma lesz. Pedig nagyon utálom, ha beleszólnak a dolgomba. De megpróbálok majd tenni ellene és remélem a fiam majd az orromra koppint, ha nem sikerül. :)
2013. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Még nem gondolkoztam rajta, de szerintem én nem leszek túl jó anyós. Sajnos eléggé bele tudok szólni a közeli hozzátartozók életébe :( (Egyelőre nincs gyermekem)


23/N

2013. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs is értelme. Nincs gyerekem. Ha lehetett volna, biztosan nagyon jó anyós lettem volna, mert jó ember vagyok, toleráns és elfogadó.
2013. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem, így fogalmam sincs, hogy állnék hozzá(juk), ha lenn(én)e(k).

Az anyósokkal, szülőkkel szemben az első számú kifogás általában az, hogy túlságosan bele akarnának szólni a fiatalok életébe. Nálam ez előre láthatóan nem játszana, mert nem szeretek más életébe beleszólni kéretlenül, ahogy azt sem szeretem, ha az enyémbe akar beleszólni valaki.

2013. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!