Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi sírás-rívás-ny...

Miért van ennyi sírás-rívás-nyafogás?

Figyelt kérdés

Csak nekem tűnik ez így, vagy tényleg elszaporodtak itt mostanában a tizenéves, huszonkevés éves kérdezők, akik itt nyavalyognak mindenféle családi problémán, de ezen kívül nem tesznek semmit? Komolyan ennyire tutyimutyi ez a nemzedék?

Jaj, nem tudok elköltözni, dolgozni, szólni, beszélni satöbbi. És mit teszel, hogy megváltozzon a helyzet? Jaj, nem tudok semmit sem tenni, mert a körülmények, meg a család meg mindenféle kifogás jön. Komolyan, csak fogom a fejemet.


2013. máj. 6. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért abból, hogy itt néhány tíz, maximum néhány száz ember nyafog, ne ítélj meg egy egész nemzedéket. A nagyja kinn húzza az igát és nem is ér rá ide írni :D
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát én is sokat rinyálok itt, de a falhoz mégse beszélhetek...
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

Lehet hogy te siránkozásnak véled de amíg nem tudod a körülményeiket addig ne ítélkezz.

Elköltözni manapság nem olyan könnyű főleg minimálbérrel nem fiatalokat pedig nem 100-200 ezres fizetéssel fognak alkalmazni.

Amúgy ez az oldal szerintem azért jött létre hogy akinek kérdése van(akár magánéleti stb )az feltegye és választ,megerősítést,tanácsot kapjon.

2013. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert tényleg nem tudnak elköltözni, ekkor viszont a kialakult, tarthatatlan helyzet megoldására valamilyen tanács kell. Ennyire nem bírod elhinni, hogy valakinek nem olyan egyszerű elköltözni? És nemcsak anyagi okok miatt. Ha egy kicsit is érzékenyebben szocializált, mindjárt észreveszi, hogy mit okozhat ezzel a lépésével a körülötte élők lelkében, főleg ha pszichiátriai beteg szülőkről van szó. Összetett kérdés ez, mégis a pénz a leggyakoribb és legfőbb ok.
2013. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Hogy jutottunk el a kérdéstől a 100-200 ezres fizetésekig :)
2013. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom, én nem azt nézem hogy más mit ír ide a SZABADIDEJÉBEN. Ha túl sok helyet foglal, majd törli a moderátor. Ha érdekel egy kérdés válaszolok rá. Ha nem érdekel továbbmegyek. Ha nekem van kérdésem felteszem.
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Téged ez tényleg zavar? :D Ha ennyire kiváncsiak arra a dologra és nem tudják senkitől se megkérdezni vagy nem merik akkor nyugodtan írják ki.
2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azért nem minden a pénz.

Sírok itt, hogy a párom nélkülem megy el bulizni, de én nem vagyok hajlandó elmenni vele.

A sógornőm kidobálja a cuccaimat, de nem mondom meg neki, csak fortyogok magamban.

A párom rendszeresen megbánt, de én nem csinálok semmit, csak szenvedek, meg a neten nyavalygok róla.


És még sokáig sorolhatnám.

2013. máj. 6. 16:38
 9/18 anonim ***** válasza:

Mert jó módjukban nem tudnak mit csinálni..

Mert a pénz nagyúr, és nem szívesen mondanak le a kényelemről

Mert képtelenek felnőtté válni, egyszerűen nem képesek a saját lábukra állni..

Mert a társadalom szándékosan úgy oldotta meg, hogy a mai fiatalság ne legyen képes önállósodni.. Üljenek az iskola padokban minél tovább addig sem kell a munka miatt aggódni..

2013. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyavajgásnak tűnik, pedig valójában tök logikus. A problémás családből való emberek nem, vagy csak nagyon nehezen és sokára tanulnak meg önállóan dönteni, problmákat egoldani, épp azért, mert olyan családból jönnek, amilyenből. Ha a család alkalmas lett volna, hogy megtanítsa őket gondolkodni, akkor meg nem lennének ilyen, a kívülállók számára pitiáner problémáik.
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!