Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem a párom...

Nagyon összevesztem a párom anyukájával és ami a legrosszabb, hogy a párom is az ő oldalán állt, így most ő is haragszik rám. Mit csináljak? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párom munkanélküli lett. Keres ugyan munkát, de nem viszi túlzásba. Már ez is nagyon bosszant. Ettől a hónaptól már nem jár neki semmi segély, eddig álláskeresési járadékot kapott. Anyósom átjött a hétvégén és kérte a havi pénzét. Én udvariasan, de határozottan megmondtam neki, hogy amíg csak nekem van bevételem, addig nem tudunk neki pénzt adni, így is alig elég amit keresek. Ő ezen nagyon felháborodott, elmondott minden anyagias k-nak és egyéb igen cifra jelzővel is illetett. A veszekedés közepébe csöppent bele a párom, aki még engem oktatott, ki, hogy az anyját segítenünk kell és majd legfeljebb néhány hónapnyi számlával csúszni fogunk, de az anyja pénzét adjam oda. Én erre nem voltam hajlandó, ezért az anyjával együtt sértődötten elvonult. Este ugyan hazajött, de nem akart megbeszélni semmit, csak azt mondta, hogy csalódott bennem, hogy így bánok az anyjával. Ma reggel is szó nélkül ment el itthonról, még csak el sem köszönt.
2013. máj. 6. 06:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is kb vagy összecsomagolnék és lelépnék vagy ha az én lakásomban laknánk akkor összecsomagolnék neki és menjen a drága anyukájához, éljenek meg ahogy tudnak. Na de hogy egy ilyen dologban nem áll melletted, az azért durva.
2013. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Annyira rászorul a párod anyukája, hogy nincs mit ennie? Mert ha nem, nem is értem, hogy jutott eszébe ilyen szűkös időszakban pénzt kérni? Én biztos megmondanám a páromnak, hogy én meg az anyjában csalódtam.
2013. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Párod hagyja, hogy az anyja lek.urvázzon?

Lapát.

2013. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan mondom, ha olimpiai szám lenne, akkor se tudnának a nők ilyen sz*r alakokat összeszedni.

Kérdező, te honnét kapartad a párod? Durcáskodik, meg hisztizik, anyucihoz rohan, lehúz téged.


Én férfi vagyok, és komolyan nem értem ,hogy a nők honnan veszik ezeket a pasikat? Hihetetlen!

2013. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Már párdon, de TE felnőtt ember módjára viselkedsz!!!

Az első a saját lakásod fenntartása, a saját létfenntartásod, eladósodás nélkül, úgy hogy ne akarják árverezni a te lakásodat.


A kedves mama meg miért nem gondoskodott magáról!? Vegyen magához egyetemista ágybérlőt, takarítson, vigyázzon gyerekekre, mosogasson, vasaljon gazdagoknak. Oldja meg a kedves anyós.

Ne ingyenélősködjön máson!!!

2013. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, ezen ne is rágódj. Anyós örülhet, hogy eddig tudtátok őt segíteni. Éhenhal, ha nem adtok neki pénzt?

A párodra inkább nem írnék semmit.

2013. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Ilyet játszott egy ideig az én párom anyja is,aztán tele lett a tököm,és jó alaposan "kikísértem" a kapun. Ennek már 5 éve,azóta szerencsére nem jött.
2013. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csinálj sós ringlit babbal.
2013. szept. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!