Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vegyek motivációt?

Honnan vegyek motivációt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem. Nem vagyok kapós a lányoknál, úgy egyáltalán. Pedig én is mint bárki más vágynék párkapcsolatra.


És a reményvesztett helyzet miatt, demotivált vagyok a munka, tanulás és magánélet terén.


A lányok elhitették velem egy nem vagyok szerethető és hogy selejt vagyok. Kivétel nélkül mindegyik... Anyám egyedül nevelt fel, apám is hasonlóképp vélekedik rólam. Anyukámtól meg csak azt érzem, hogy azért szeret mert a fia vagyok. De ha jobban a lelkébe nézne, tudná, hogy nem különösebben büszke rám.

Ami így Anyák napja alkalmával nem tölt el túl jó érzéssel...


Tehát teljes a kép, úgy ahogy vagyok selejtnek érzem magam.


És már nem egy tini vagyok. Honnan gyűjthetek motivációt? Hogyan hihetném el magamról, hogy szerethető vagyok, ha Anyukámon kívül még senki se szeretett/szeret?


2013. máj. 5. 21:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magaddal van bajod, és ezt érzik meg a lányok. Nemigen van más magyarázat.
2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, az igazság valszeg a #21-nél van... egy dolgon gondolkodj el: ha magadat nem tartod semmire, más miért tartana valamire???
2013. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Egyszer randiztam egy nálam 2 fejjel alacsonyabb pasival (netes tali), aki azzal kezdte, hogy sokat csalódott stb. Már az elején elmondtam neki, hogy nekem ő mint pasi nem jön be, erre elkezdte sorolni, hogy így meg úgy kellene segíteni az ő önbizalmán stb.

Nagyon gáz volt, és sajnos én érzelmileg zsarolható vagyok, ezért nem léptem le az első 5 percben. Megsajnáltam, de természetesen nem jöttem vele össze.


Hidd el a nőket nem érdekli, hogy te mennyire érzed magad leprásnak, bennünket az érdekel ha látod a saját értékeid.

Az ilyen hozzáállással még azokat is elriasztod, akik egyébként vonzónak találnak. Női lélek lakik benned, mert anyukáddal éltél, valahogy kezd el sportolni, kicsit férfiasabban hozzáállni és megváltozik minden.

Van akinek bejönnek a művészlelkek, de emellé kell önbizalom is, akár a sportból, vagy szakmai teljesítményből meríthetsz :)

2013. máj. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ápolt vagy amúgy? Nem büdös a lábad? Mer azt én nem szeretem ha olyan.
2013. máj. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
20as: az arcom. nincs ezen mit szépíteni.
2013. máj. 6. 06:17
 26/29 A kérdező kommentje:
hable: nem vagyok ápolt, a hajléktalanokkal alszok a nyugati aluljáróban...
2013. máj. 6. 06:18
 27/29 anonim ***** válasza:

ez komoly? mert akkor ez a gond.

na de igy önbizalom is hogy lenne...


nincs megoldás? gyakran van csak nem vesszük észre

2013. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Mi a komoly?


Az természetesen nem, hogy hajléktalanokkal alszok együtt :)


Nem tudom van-e megoldás. Sportolok, hobbim is van. Találkozgatok a haverokkal. Nem a négy fal között ülök és sajnáltatom magam.


Dolgozok is. Tanulok is.


Én már kifogytam az ötletekből.

2013. máj. 6. 07:57
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem maradt más: reggelente nézz a tükörbe, egyenesen bele a szemedbe mosolyogva, és mondj pozitív megerősítéseket, esetleg használj feromon parfümöt is hozzá :)
2013. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!