Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vegyek motivációt?

Honnan vegyek motivációt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem. Nem vagyok kapós a lányoknál, úgy egyáltalán. Pedig én is mint bárki más vágynék párkapcsolatra.


És a reményvesztett helyzet miatt, demotivált vagyok a munka, tanulás és magánélet terén.


A lányok elhitették velem egy nem vagyok szerethető és hogy selejt vagyok. Kivétel nélkül mindegyik... Anyám egyedül nevelt fel, apám is hasonlóképp vélekedik rólam. Anyukámtól meg csak azt érzem, hogy azért szeret mert a fia vagyok. De ha jobban a lelkébe nézne, tudná, hogy nem különösebben büszke rám.

Ami így Anyák napja alkalmával nem tölt el túl jó érzéssel...


Tehát teljes a kép, úgy ahogy vagyok selejtnek érzem magam.


És már nem egy tini vagyok. Honnan gyűjthetek motivációt? Hogyan hihetném el magamról, hogy szerethető vagyok, ha Anyukámon kívül még senki se szeretett/szeret?


2013. máj. 5. 21:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ugy értettem amit irtam hogy kellően sok nővel kell beszélni mire olyant találsz akinek te is tetszel.


Csak azt tudom kivánni ne az jusson neked mint nekem. Kellően sok nővel találkoztam és végül néhány gyönyörű nőt meg is hóditottam, de kiderült csak külsöre szépek belsőleg romlottak. A a külselyuk a szépségük csapdájába estem miközben boldogtalan voltam velük.

2013. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed leprásként kezelnek, akkor valamin változtass, stílus, hajviselet, vagy ahogy kommunikálsz. Egyébként nem vagy selejt, senki sem az. A férjemnek gerincferdülése van ami látszik is, mégsem tartom selejtnek sőt a munkahelyén sem tartják annak, vannak barátaink stb.
2013. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

van akinek ép olyannak fogsz tetszeni amilyen vagy. monjuk az ápoltságra érdemes odafigyelni, rágó a szájba stb.


meg állitólag a nők a ruhákat szeretik. összeillő szin fazon stb de ehhez én se értettem soha.


esetleg tesco parkolóban randiz s egy méregdrága kocsihoz dolve várd. aztán hivd meg egy fagyira a tescoban ugyis olcsó.

2013. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
12es: esetleg egy arcplasztika kéne. Ha jóképű pasi lennék nem kezelnének leprásként. így sajnos akként kezelnek :(
2013. máj. 5. 22:05
 15/29 anonim ***** válasza:
Veszettül nem a külsőn múlik a szerelem. Csak hidd is el. Ha van pl. jó humorod vagy más hasonló akkor arra menj rá. Ne görcsölj a külsőségeken.
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
13: nem fogok átverni senki azért, hogy többnek tartson, mint aki vagyok. aki nem tudja elfogadni, hogy bkv-val megyek randira azzal nincs semmi kezdeni valóm...
2013. máj. 5. 22:09
 17/29 A kérdező kommentje:
15: ezt te se gondolod komolyan. muszáj az hogy bejöjjön a másiknak az illető. hiszen ha nem tetszik neki, hogyan működne a szex?
2013. máj. 5. 22:10
 18/29 A kérdező kommentje:

a másik fele a dolognak: ha nem ezen múlik a szerelem, akkor hogy hogy azokba mindig szerelmes egy lány, akik jól néznek ki?


és hogy hogy belém senki sem szerelmes? sőt mi több: még csak a lehetőséget se szeretnék megadni, hogy megismerjenek?

2013. máj. 5. 22:11
 19/29 anonim ***** válasza:
de ha megdugod azokat akiknek a drága kocsi miatt kellesz kisimul az arcod az orgazmusztól s szebb leszel.
2013. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
oké, van egy sejtésem, h mi a gond. küldesz nekem egy képet?
2013. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!