Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vegyek motivációt?

Honnan vegyek motivációt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem. Nem vagyok kapós a lányoknál, úgy egyáltalán. Pedig én is mint bárki más vágynék párkapcsolatra.


És a reményvesztett helyzet miatt, demotivált vagyok a munka, tanulás és magánélet terén.


A lányok elhitették velem egy nem vagyok szerethető és hogy selejt vagyok. Kivétel nélkül mindegyik... Anyám egyedül nevelt fel, apám is hasonlóképp vélekedik rólam. Anyukámtól meg csak azt érzem, hogy azért szeret mert a fia vagyok. De ha jobban a lelkébe nézne, tudná, hogy nem különösebben büszke rám.

Ami így Anyák napja alkalmával nem tölt el túl jó érzéssel...


Tehát teljes a kép, úgy ahogy vagyok selejtnek érzem magam.


És már nem egy tini vagyok. Honnan gyűjthetek motivációt? Hogyan hihetném el magamról, hogy szerethető vagyok, ha Anyukámon kívül még senki se szeretett/szeret?


2013. máj. 5. 21:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy ?

az is számit.

ezenkivül minnél több nővel kellene kommunikálni azok közül akik tetszenek. elöbb utóbb találsz olyant akinek te is kellesz.

2013. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Mondták miért nem szeretnek?
2013. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

24 vagyok. Lassan 25.


Elég nővel kommunikálok... tehát nem azzal van a baj, hogy "nem értek a nyelvükön", vagy hogy nem merek velük beszélgetni.


Másik válaszoló: kik mondták, hogy nem szeretnek?

2013. máj. 5. 21:39
 4/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat: kik mondták, hogy miért nem szeretnek?
2013. máj. 5. 21:40
 5/29 anonim ***** válasza:

"A lányok elhitették velem egy nem vagyok szerethető és hogy selejt vagyok. Kivétel nélkül mindegyik..."

ezt írtad, erre reflektáltam. Csak jelezték valahogyan miért nem vagy szerethető, ergo ők miért nem szeretnek téged...

2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Erre sosem kaptam választ. Akkor is kitérő választ kaptam, ha rákérdeztem. De általában szó nélkül lelépnek.

Volt mikor a vállamon sírták ki a bánatukat egy másik pasi miatt. (ennek a korszakomnak már véget vetettem, nem leszek többé zsebkendő!)

2013. máj. 5. 21:46
 7/29 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok, hogy rossz így élni.
2013. máj. 5. 21:47
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg rossz lányokkal jöttél össze.
2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nem találtad meg az igazit nem azt jelenti, hogy sosem jön el. Inkább maradj egyedül még 1-2 évig mintsem belemenj egy látszatkapcsolatba...
2013. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Lehet hogy rosszul fogalmaztam:


ha akarnék se tudnék látszatkapcsolatba belemenni -nem mintha ez lenne a vágyam-, mert a lányok leprásként kezelnek.


Hogy rossz lányokkal kezdtem? Nem tudom. Akkor ezek után műkörmös plázacicáknál kéne próbálkoznom? (mert náluk még nem próbálkoztam... nem véletlenül) Bár sejtem a végeredményt.


Most már úgy is tudom, hogy csak szamár lehetnék egy lánynak. Az pedig nem leszek! Ennyi önbecsülésem van.

2013. máj. 5. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!