Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret? 15/L

Miért nem szeret? 15/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem az anyukám nem szeret.Vagyis vannak pillanatok,mikor nagyon jól érezzük magunkat együtt,de sokszor veszekszünk és nem néz semmibe,pedig azt hiszem teljesítek.Oké,nem túl sok házimunkát végzek,de alig vagyok otthon az elfoglaltságaim miatt.Mikor hétvégén pihenhetnék meg mindig csak piszkál,hogy miért nem csinálok valami hasznosat.

Mit tegyek?Hajtsak fejet az akarata előtt?


2013. máj. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet :) esetleg szólj rá,hogy hagyjon neked is szabadidőt
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is mindig sok programom van,de ha haza megyek,akkor elmosogatok pl. hétvégén pedig én csinálok mindent :D

nekem is suli,utána külön programok ( sport) és aztán ha haza érek,akkor még csinálok valamit.

2013. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
40%

Elképzelem anyukádat... hazamegy a munkából és nem csinál vacsorát...nem vásárol be neked, hogy legyen tízóraid, nem vesz ruhát, nem mosogat el, nem vasalja ki a ruhád..stb

Mi lenne otthon, ha mindenki úgy állna hozzá, mint te?


Kicsit vicces igaz? :)


Te viszont olyan elfoglalt vagy, hogy ha hazamész és van egy kis szabadidőd, akkor csesztetésnek veszed, ha valamit el kellene végezni.


Gondolj bele, ha anyukád is így állna hozzá?! :)


Bele tudsz egyáltalán gondolni a helyzetébe?

Hidd el jó dolgod van, mert én biztos napi szinten elvárnám tőled, hogy képességeidhez mérten csinálj valamit, nem csak hétvégén.

Úrikisasszony, elkényeztetett életednek vége lenne. Anyukád nem az inasod, nem a cseléded.

Ha együtt laktok, jogosan várja el az úrikisasszony lányától, hogy keljen már ki a pihe-puha ágyikóból, mozdítsa meg magát és tegyen valami hasznosat.


Ha annyi elfoglaltságod van, hogy csak aludni jársz haza, akkor el kellene gondolkodnod, hogy sokat vállalsz, adj le pár dolgot. Ha pedig mégis van hétköznap szabad időd, akkor nyugodtan gyakorolhatod a szintedhez mért házimunkákat. Mosogathatsz, leviheted a szemetet, kiviheted a blökit sétálni, elmehetsz vásárolni, főzhetsz is ám..ilyen korban már nekilendülhetsz egyszerűbb kajáknak..meglephetnéd anyut, hogy ne csak ő gürcöljön......ne ő szakadjon már egész életében, mikor itt a serdülő lánya , aki nagyban segíthetné a család kényelmét.

Tanulj meg az idődből adni, és ne csak kapni akarj mindent.

Fektess be a családodba időt, energiát, hiszen nem idegenek, hanem a családod.


Kivackolódhatnál az egódból, és elkezdhetnél másokért is tenni, nem csak magadra gondolni.

Felnevelésed sem gyerekjáték, ...úgyhogy tegyél nyugodtan valami ahasznosat és ne sértődj meg, ha ezt elvárják.

2013. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Velem is rosszul járnál, mert szigorú vagyok, nem tűröm a henyélést:) mi lesz, ha férjhezmégy? Nem lesz ott anyuci!:) állj egy picit a talpadra!:)
2013. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinte m igaza van anyukadnak.

A hazimunkabol mindenkinek ki kell vennie a reszet. Hetvegen lehet pihenni is, foleg neked is szukseged van ra, de biztos vagyok benne, hogy szombaton es vasarnap is van legalabb masfel orad, hogy otthon segits :)

2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szoktam segíteni,nem arról van szó,hogy nem segítek/nem akarok segíteni.Persze szoktam mosogatni,teregetni,sepregetni,teknős vizét kicserélem,stb.

Anyu azt várja el,hogy szombat reggel 8-kor már takarítsak.Nem járok bulizni pénteken,nem azért vagyok fáradt,hanem kipihenem a hét fáradalmait,mert mindig későn érek haza.Azt hinné az ember,hogy legalább hétvégén lehet pihenni egy KICSIT,de nem takarítani kell.

Mellesleg a 8 éves öcsém már nem egyszer szólított anyának,szóval gondolhatjátok mennyit van velünk...Semmit!

Késő estig dolgozik meg ilyenek és csodálkozik hogy Apuhoz jobban ragaszkodunk.Persze miattunk csinálja,meg minden,de akkor is...bonyolult.

Elég furán viselkedik mostanában.Ha választania kellene,hogy a munkahelyi (szellemi fogyatékos) gyerekek,vagy én és a tesóim tuti hogy az előbbit választaná!Ez az ami elszomorít

2013. máj. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!