Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret vagy mért...

Miért nem szeret vagy mért igazságtalan?

Figyelt kérdés

Az anyukám folyton igazságtalankodik velem!

Mindig mikor a buta testvérem piszkál engem szid le!

Mert hogy nekem több az eszem, ezt szokta mondani!

De, nekem elegem van a folytonos leszidásból!

Amúgy nagyon okosnak tarthat!Ha folyton leszid és azt mondja hogy:hülye vagyok,egy ribanc,egy köcsög... nem részletezném!

A napokban a testvéreimnek vett ruhát nekem egy nadrágot ami nem tetszik, és nemrég én is kértem egy szoknyát mert az nincs! De azt mondta hogy kapok! Rá pár percre ott voltam vele együtt a szobába és az anyám gépezett és nem tudott belépni a közösségi oldalra mert elfelejtette a jelszavát és ezért leszidott és azt mondta hogy nem kapok szoknyát!


2013. ápr. 24. 13:02
 1/1 mosoly321123 válasza:
Sajnálom hogy ilyen az anyukád, hány éves vagy? próbáld vele meg beszélni hogy csillapitson magán, ne legyen idegbeteg, szerintem azért ilyen mert lelki problémái vannak, vagy nem tudom,
2013. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!