Már nem szeret?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, húsz éves vagyok. Nem viselt meg túlzottan, hogy apám elment. Az elején minden nap felhívott, gondolom egyedül érezte magát, amikor épp nem a nővel volt. Nekem ezek a hívások inkább macerát jelentettek, mint örömet. Hamar ritkultak is, lecsökkent heti 1-re. Hetente egyszer felmegyek hozzá én inkább akkor szeretek beszélgetni. Többször is megjegyezte javítsunk a kapcsolatunkon és hogy ő próbál csak én nem vagyok benn partner. Nem tudom mit vár, hogy hívjam-e többször. De nekem olyan erőltetettek ezek a hívások, hogy ' mi volt ma a suliban? á semmi' Nincs nagyon olyan személyes dolgom amit meg szeretnék vele beszélni. Most viszont már nem nagyon keres. Mikor utoljára hívtam hogy felmegyek hozzá nem ért rá azóta nem kerestem és ő sem engem. Ti mit tennétek?

2013. ápr. 21. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg szervezni közös programot vele, hátha az összébb hoz titeket!
2013. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Illendőségből jelenj meg néhányszor és kész, ennyi. Amúgy mit követett el apukád, hogy ennyire nem állsz közel hozzá?
2013. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!