Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozam rendbe azt amit...

Hogy hozam rendbe azt amit elrontotam? (tovább lent)

Figyelt kérdés
anyum megbizot benem megengedte hogy csavarogjak , barátnöimhez menyek stb... de megtudta hogy fiuzok és eltiltott mindentöl még a legjobb barátnömtöl is..és mindig nyomoz utánam hogy mit csinálok mostmár mert edig nem..megtudta hogy csókoloztam a fiuval és nagyon kiakadt és nem facebookozhatok stb...csak a neten játszhatok ..11 éves vagyok tudom fiatal vagyok de szerelmes vagyok nagyon belé ..és ő is belém..léci segitsetek mit tegyek?? bunkó válaszok kiméljenek 11éves lány

2013. máj. 4. 20:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Találkozzatok felnőttek társaságában, és ne csókolózzatok még!
2013. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hajtó de nehéz megállni főleg mert már kicsit többis volt csóknál. De nem szex csak ide oda nyulkálások meg ilyenek ! Am 12 vagyok már :)
2013. nov. 25. 01:44
 23/29 A kérdező kommentje:
Hátjò* bocsánat a hibàèrt
2013. nov. 25. 01:47
 24/29 anonim ***** válasza:

Isten éltessen!:)


Ha nem szakad meg a kapcsolat és zavartalanul együtt lehettek kettesben szobában, akkor 1-2 éven belül terhességi kérdést írsz ki. Korai!

Inkább bírd ki a csók nélkül, mert utána oylan dolgok következnek, amit még AZÉRT nem fogsz annyira élvezni, mint ha 10 évvel idősebb lennél, mert túl fiatal vagy. És mert az olyan érzelmi és biológiai gondokkal járhat, amihez még nem vagy elég erős lelkileg. Én 37 éves vagyok, és idén elvesztettem egy szerelmemet, mert kiderült, hogy becsapott, és ezt nagyon, nagyon nehéz túlélni érzelmileg is... itthagyott egy nemi betegséggel, ami amúgy is nagy teher, rossz betegnek lenni, de pláne így egyedül járkálni vele dokihoz, nagyon, nagyon nehéz megbirkózni vele!

2013. nov. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én is inkább bírtam volna ki, mielőtt kiderül ez! De akkor nem derült volna ki!


Ti együtt vagytok, vagy mi újság május óta?

2013. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát semmi különös titokba találkozgatunk.. Multkor pl a suli c-be elkaptak minket hogy csókolozunk de anyám nem tudta meg szerencsére :)) de még mindig nem tudom mi legyen nembirom már igy sokáig
2013. nov. 25. 07:38
 27/29 A kérdező kommentje:
Wc -be *
2013. nov. 25. 07:38
 28/29 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el rajta hogy te olyan lány vagy akit a fiúk a WC-n is megkaphatnak ? Ennyit érsz te ? Nem érdemelsz te jobbat ? Ha 12 évesen ezt akarod szerintem nincs helyén az önértékelésed és nincs célod. Keress egy Hobbit magadnak:sportolj,járj kirándulni, tanulj meg táncolni.Foglald le az agyad valami mással.Hidd el hogy ez még nem való neked hogy fiúzz ,túl fiatal vagy .
2013. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
táncolok :) mazsorettet meg hip hopot rendszeresen futok is meg kézizek.
2013. nov. 25. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!