Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozam rendbe azt amit...

Hogy hozam rendbe azt amit elrontotam? (tovább lent)

Figyelt kérdés
anyum megbizot benem megengedte hogy csavarogjak , barátnöimhez menyek stb... de megtudta hogy fiuzok és eltiltott mindentöl még a legjobb barátnömtöl is..és mindig nyomoz utánam hogy mit csinálok mostmár mert edig nem..megtudta hogy csókoloztam a fiuval és nagyon kiakadt és nem facebookozhatok stb...csak a neten játszhatok ..11 éves vagyok tudom fiatal vagyok de szerelmes vagyok nagyon belé ..és ő is belém..léci segitsetek mit tegyek?? bunkó válaszok kiméljenek 11éves lány

2013. máj. 4. 20:51
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
de nem du.na meg!! még ahoz tényleg fiatal vagyok
2013. máj. 5. 07:49
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Francokat nem lehet parancsolni a szívnek. Ez nem a szív hatása nálad, hanem a média, internet, egyéb szarok, amikor gáz ha 14 évesen még szűz vagy.

Ez téves!


Csak hiszed, hogy szerelmes vagy, pedig csak az agyad játszik.


A barátod meg biztos, hogy meg akar téged dugni. Egy 14 éves srácban tombolnak a hormonok, ők korábban vágynak ilyesmire és bizony még ezenfelül is van 3 év előnye.

Szóval 1 hét múlva ki ne írj egy olyan kérdést, hogy "terhes vagyok e?" mert kapni fogsz hideget meleget..sokkal inkább hideget.


Ne legyél ennyire naív. 11 éves vagy, így a naívitás megbocsátható nálad, de anyukádnak teljesen igaza van.


Még nagyon nem kéne fiúznod. És szerintem ez nem is normális, hogy igényed van rá.

2013. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
okk..megértetem..
2013. máj. 5. 09:15
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

Érthető, kezdenek dúlni benned a hormonok és tetszenek a fiúk, azonban 11 évesen még nagyon fiatal vagy egy kapcsolathoz és ezt anyukád is tudja.

Lehet, hogy eleinte csak csókolózni akarsz de azután már egyre többre és többre vágysz, na meg fiúd is ami nem lenne túl jó dolog, legalábbis számodra biztos, hogy nem. Szóval egyet kell értenem anyukáddal, helyesen cselekszik hisz félt téged.

Egyébként én 12 lehettem amikor a "nagy szerelem" rám talált, legalábbis azt hittem. A fiú aki akkor 13-14 éves volt csak játszott velem, jót röhögött rajtam, hogy mennyire oda voltam érte. Sajnos én kis naiv pedig vakon követtem mint valami idióta. Visszagondolva nagyon cink az egész, viszont nagyon örülők, hogy nem lett semmi köztünk. Tudom, hogy ezt gáznak fogod találni de nekem 17 évesen lett először barátom. Vele volt minden az első és hidd el, sokkal jobb volt ez így mintha 12-15 évesen élem volna át. Szóval ezzel csak azt akartam írni, hogy ráérsz és megéri várni ;)

(bocs a hosszú szövegért)

18/L

2013. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
utolsó köszi te döbentetél rá hogy nem jó ez igy..sztem velem is ezt akarja mint veled
2013. máj. 5. 11:13
 16/29 anonim válasza:
75%
szerintem magyarázd el neki, hogy mit érzel pl.: azért nem merted neki elmondani a fiút, mert féltél a választól.. stb.
2013. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
szerintem igaza van anyudnak...mondjuk már eleve azt nem értem, 11 évesen minek neked facebook, eleve 13 a regisztrációs korhatár...de mindegy. ráérsz még.
2013. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
oké.......
2013. máj. 7. 15:40
 19/29 anonim ***** válasza:
Én is csak ismételni tudom a többieket 11 évesen még fiatal vagy ehhez, arról nem is beszélve, hogy a 14 éves fiú sokkal érettebbnek számít nálad. Próbáld anyukád szemszögéből nézni, félt téged. Ha nagyon látni szeretnéd, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy találkozhassatok nálatok, amikor a szüleid is otthon vannak, így talán nem jelentene gondot.
2013. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Be se engednék a hàzba :\
2013. nov. 25. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!