Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hódítsam meg újra a párom?

Hogy hódítsam meg újra a párom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rossz volt a viszony köztünk, szakítottunk is,de pár hét után kibékültünk. Azonban még mindig érzem hogy hűvös, rideg velem. Nem érzem,hogy odalenne értem. Próbáltam udvarolgatni,kedveskedni,de elég türelmetlen típus vagyok. Mit tegyek még, ami segítene abban,hogy újra megvaduljon értem? 10 éve vagyunk együtt nem szeretném még feladni ezt a kapcsolatot. Köszönöm a válaszokat. 25N

2013. máj. 3. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgessetek el a problémáitokról. Ha 10 éve együtt vagytok, akkor ne várd, hogy megvaduljon érted.
2013. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25 éves vagy és 10 éve vagytok együtt ... Tehát(gondolom én) az elsők vagytok egymásnak ....

Szóval egyikőtök sem élt,egyikőtök sem tapasztalt más dolgokat ......

Remélem érted mire gondolok ...?!

2013. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el, ezek nagyon jó tippek! Nekem sikerült, 3 és fél hónap után a férjem visszajött hozzám. Azóta is maradtam ilyen nő, akivé váltam, és remek lett a kapcsolatunk, sokkal jobb, mint előtte:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
2-s, miért nem éltek volna? Muszáj mázsára b*szni az embereket, hogy éljünk?
2013. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!