Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a volt párom?

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok az exem 23 éves és fél évig voltunk együtt.A szakítás közös döntés volt,egy ideig hanyagoltunk egymást,köszöntöttünk egymásnak,pár mondatot váltottunk,de felkerestem és most újra beszélünk folyamatosan.

Miről beszélgessek vele ill. mit csináljak,hogy újra egymásra hangolódjunk?

Az olyan válaszoktól kíméljetek,hogy nincs értelme,keress mást..Egyszer meg lehet próbálni,de az őszinte beszélgetés kizárt,női taktikákkal szeretném,hogy magától jöjjön rá8-)


2011. jún. 28. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek ide női praktika.. ha közönbös lennél neki, nem beszélgetne veled "csak úgy". Szóval szerintem várd meg hogy ő mit lép, ha egy ideig semmit, akkor viszont neked kell..
2011. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De továbblépett,igaz még nincs senkije,és régi dolgokat is felhozott,hogy "de amikor együtt voltunk"
2011. jún. 28. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

ne erölködj. tudom,praktikákat vársz. de hidd el-majd ha "nagyobb" leszel megérted :)- az igaziért nem kell erölködni,taktikázni,fortélyokat bevetni. az igazi attól igazi,h simán passzoltok. ugyanazt akarjátok. fel se merül h nem működik. mert minden természetes. a hibáit is szeretjük. és nem akarjuk magunk képére formálni


csábítgathatod, de hosszú távon mit érsz el vele? monmdjuk mostantól lázba hoz a foci. ez neki bejön,és örül h na végre van egy közös pont. de előbb utóbb ugyanúgy útálni fogod a focit,és minden ugaynolyan lesz ráadásul ő utálni fog h hazudtál neki.


vajon tudtok úgy változni,h jó legyen együtt? és megérné? mondjuk feladni önmagad h neki elég jó legyél?


gondold át,nem lenne e jobb egy olyan fiút találni,aki már attól elalél h megláét és nem kell praktikákon agyalni h egyáltalán észre vegyen..

2011. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!