Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam meg újra a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg újra a párom?

Figyelt kérdés

Fasírtban vagyunk, a sok veszekedés miatt már majdnem szakítottunk. 1,5 éve vagyunk együtt, együtt is éltünk kb ugyanannyi ideje. (Már jegyben járunk)

Hazaköltöztem pár napja, de azóta mindennap beszélünk (együtt vagyunk, csak jelenleg a szüleimnél lakom), tegnap nála is aludtam.

Szeretném visszahódítani, magamba bolondítani újra.

Hogyan tegyem?

Főztem neki tegnap is, ma is. Megcsináltam reggel a reggelijét, meg most este a holnapi reggelijét is. Míg focizni ment, átmentem hozzá, el is mosogattam.

Holnap is átmegyek (csak pár ruhát hoztam magammal és kell tiszta ruha), azt terveztem hogy kitakarítok.

Nem akarom magam rá erőltetni, de szeretnék neki kedveskedni. Hogyan tegyem? :(


Nem akarom elszúrni. 22L


2013. jan. 7. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
először is ki miatt volt a veszekedés? ha miattad, akkor jól csinálod, de ha miatta is, akkor közösen kell megbeszélni
2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyrészt az én hibám. Az ő hibája "csak" annyi, hogy nem szólt időben, hogy gáz van..én meg valamiért nem vettem észre...:(


Olyan dolgok miatt veszekedtünk amik kiküszöbölhetőek.

Szeretnék megváltozni, vagyis változtatni néhány dolgon.


Nem szeretnék ráakaszkodni, de nem tudok ülni és arra várni, hogy majd csak felhív.

2013. jan. 7. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Házimunkával meghódítani nem valószínű, hogy sikerül. Jó dolog, de így inkább az anyukájára emlékeztetsz, mint egy vadító nőre.

Menj át, csináld meg ezeket, de ezen felül találj ki valamit, amivel tényleg meghódíthatod. Hagyhatsz például kedves üzeneteket a lakásban, amiknek örül, ha megtalálja. Vagy csinálj egy szexi fényképet magadról, és azt hagyd ott. Már ha annyira nem vagytok rosszban :) Esetleg "véletlenül" maradhatsz addig, amíg haza nem ér, pl. "csak ledőltél egy pillanatra és elaludtál". De ha kezdene veled, akkor menj haza, így húzd egy kicsit. Az ilyesmik majdnem minden férfinél működnek :)

2013. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már gondoltam arra, hogy mikor elmegy focizni, átmegyek..felhúzom a szexi fehérneműmet, és megvárom míg hazaér.

De félek, hogy inkább rosszul sülne el a dolog. :(


Hát az anyukája meghalt, úgyhogy nem tudom, rossz-e ha arra emlékeztetem.

2013. jan. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!