Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha mindig...

Mit csináljak, ha mindig rajtam tölti ki az idegességét?

Figyelt kérdés

Tökmindegy, ki borította ki, az ostor rajtam csattan. Ma az öccse váratta órákig, úgy volt hogy felhívja, de nem tette. Nagyon idegesen jött haza. Én megetettem, kedveskedtem neki, idővel megnyugodott. Aztán átjött a szomszéd, szóba hozta az öccsét. Neki nem mondott semmit, viszont utána persze belém kötött, mert beraktam egy mosást, és hogy akkor ő egy óráig nem tud aludni - holott mondtam, hogy attól ő lefekhet, úgyis én teregetek. De nem, most a konyhában ül és duzzog. Holnap meg az lesz a baja, hogy miattam nem tudott lefeküdni.


Komolyan, minden tökéletes lenne, de ezeket a kirohanásokat nem tudom kezelni. Szabályosan rosszul vagyok ilyenkor, és néha kicsit félek is tőle. De csak néhány havonta van ilyen, és néhány óra alatt lecseng. Szóval elhagyni nem akarom, de hogy segíthetnék, hogy megtanulja kezelni?


2013. máj. 2. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan mint a faterom.Minden feszkót gyűjtöget belül és mikkor betelik a pohár akkor ad ki mindent magából.Próbáld finoman rávenni,hogy menjetek agyturkászhoz.

Am az én faterom is tökre ilyen.Mindig mindent rajtam vezet le.Én megtanultam átnézni rajta.Nem érdekel,hogy mit mond vagy mit csinál.Bezárkózom a szobámba és hallgatok egy kis AC/DC-t :)

2013. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legbutább emberi hiba hogy nem arra neheztel aki bármit okoz neki hanem egy bűnbakot nevez ki.Értelmes ember tudja hogy nem szórakozásból mosol ebbe belekötni kultúrálatlanság és a kultúrált logikus viselkedést nem lehet iskolában megtanulni.
2013. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Primitív, agresszív, te meg félsz tőle. Van mit a szőnyeg alá söpörni.
2013. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel te semmit sem tudsz csinálni. Neki kell változnia. Belátnia, hogy változnia kell. Tapasztalatból írom. Csaképpen nálunk én voltam ilyen idegbeteg. Ritkán rám is rámjöttek ilyen "idegrohamok", de saját magam beláttam idővel, hogy változnom kell, mert én magam tudtam utólag, mikor lehiggadtam, hogy túlzásba estem, túlpörögtem. Egyébként talán olyan is lehet a dologban, nálam is, hogy régi életkörülmények miatt voltam ilyen idegbeteg, és a férjem mellett teljesen kiegyensúlyozott lett az idegrendszerem, ugyanis elmúltak azok a problémák, amik okozták, most egy teljesen nyugodt, harmonikus életet élünk. Csak ugye idő kellett, hogy a múlton túltegyem magam. Több év.

Nálatok nem lehet hasonlóról szó?

2013. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ha egy hűs Kőbányaiban feloldódna a fura durci, akkor talán idővel automatizmussá válna sör nélkül is ez az áldott "vállat vonni és élni tovább" megoldás...
2013. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki a primitív jelzőt használta erre a viselkedésre fentebb,ami szerintem elég találó.
2013. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 Így lesz az emberből alkoholista, amiért persze megint csak a kérdező lenne a hibás. Ismerem az ilyen embereket, mint a rossz pénzt, apám is ilyen és amíg ő nem látja be, hogy amit csinál, az rossz, addig nem fog javulni a helyzet. És a primitív jelző találó.
2013. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Így lesz az emberből alkoholista"

Az emberből nem, csak a többiből.

2013. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!