Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómmal meddig közösködjünk?

Tesómmal meddig közösködjünk?

Figyelt kérdés
Minden ünnepre együtt vettünk ajándékot a tesómmal, míg nem volt keresete. Én már feleség és anya vagyok, tehát "külön" család. A férjem tesójáékkal csak ritkán,nagy értékű ajándékokban közösködünk. Már a hugomnak is van egy kevés keresete, de még a szüleinkkel él. Most, anyák napjához közeledve felhozhatom vajon a dolgot? Hogy külön vigyünk virágot a nagyiknak is?
2013. máj. 2. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak addig közösködtünk,amig együtt is laktunk.

Onnantól külön ajándék,öcsém még nem keresett,így olcsóbbat nézett ki.

2013. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nyugodtan vegyetek felesben valamit, a nagymamáknak úgyis az unokái maradtok, anyukátoknak pedig a kicsi lányai :) A lényeg a gesztus, hogy együtt elmentek hozzájuk, és megünneplitek őket.
2013. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem ertem, miert pont anyak napjara kellene kulon viragot venni, abszolut egyetertek az elottem szoloval.
2013. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 vagyok, húgom 30. Családosak vagyunk mindketten, és jól is keresünk. De még mindig együtt vesszük az ajándékot :) Nem spórolás miatt. Hanem mert így szoktuk meg. És igaz ami igaz, így tényleg nagyobb a keretünk is, de tényleg nem emiatt van. Remélem még 30 év múlva is lesz kiknek ajándékot venni. Együtt :)
2013. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha külön szeretnéd, akkor hozd fel. De mondjuk pont az anyák napjánál szerintem nm számít a külön család, hiszen az a ti és anyukátok ünnepe.
2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is felnőttek vagyunk, külön keresettel, külön családdal. De így is sokszor veszünk közös ajándékot a szüleinknek. Praktikusabbnak tartom, mert így ugyanannyit adunk bele, de tudunk venni valami kicsit értékesebb dolgot. Vagy ha pl. tudjuk, hogy mit szeretne pl. Anya, de az kicsit drágább, akkor még Apa is beszáll.
2013. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak. A hangsúly nem az anyák napján van, hanem az ajándékozás alkalmán. Imádom a tesómat, de az ünnep(legyen szülinap vagy karácsony) mindig az a benyomásom, hogy a rövidebbet húztam. Jelen állás szerint is úgy készülünk az anyák napjára, hogy én előhívatok fotókat a gyerekemről(1.unoka), meg sütök valamit, ő meg szed orgonát. Nem teljesen ide tartozik, de ha cigire van pénze, külön ajándékra is lenne, nem?-nem pont anyák napjára. Ráadásul a fiúja egy jó értelemben vett kis buzgómócsing, így pótol.
2013. máj. 2. 14:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Mire megírtam.. köszi a többieknek is. Szépeket írtatok, szégyenlem is magam.
2013. máj. 2. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted kihúzza magát belő, hívd át, süssetek együtt. kicsi fotóit is bekeretezhetitek házilag. Neten találtok ötleteket. Megveszitek ami kell. Vagy ő megveszi, ha te már előhívattad a képeket, és megcsináljátok együtt.
2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg a tesóddal, ha ez téged zavar. Az én bátyám pl. reménytelen, helyette is én veszem az ajándékot a szüleiknek. Nem azért, mert nincs pénze, hanem azért, mert lesz@rja magasról. Pedig nem szoktak nagy dolgokat kapni, anyák napjára pl. lesz egy szép csokor virág, meg egy bon-bon, de érted, ennyit ő is kacagva megengedhetne magának. De nem... Úgyhogy, amit én veszek, azt ketten adjuk oda, hogy anyának ne essen rosszul, hogy bátyám nem vett/csinált semmit. 26N
2013. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!