Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tesómmal és a...

Mit tegyek a tesómmal és a barátnőjével?

Figyelt kérdés
A tesóm most ment el a barátnőjével korizni.De régen amikor még én jártam ak nem volt hajlandó megtanulni.Sőt még tavaly se.De most h a barátnője megakarja tanítani így akarja.Utána mondtam neki h én szeretném megtanítani de erre csak húzta a száját.Elmondanám h 2x nyertem aranyat.És ez fáj h nem engedi h megtanítsam!

2012. dec. 31. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem sok mindenre ráveszi az embert.

És a szerelmünkkel korizni sokkal élvezetesebb és romantikusabb, mint a tesónkkal. Ezt te is belátod. :)

2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van de ettől még mindig nagyon fáj.Utána mennek ki a Kincsembe. :((((
2012. dec. 31. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őket: ha ő a barátnőjétől szeretné megtanulni, akkor mi van?

az elsőnek igaza van.

2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te most féltékeny vagy a barátnőjére?
2012. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, a szerelem sok mindenre képes. :) Szerintem ennyire ne vedd magadra a dolgot, max. ha legközelebb is mennek korizni, akkor kérdezd meg, hogy velük tarthatsz-e, és talán meg tudsz mutatni nekik pár új dolgot, amit szívesen vesznek majd, és egy tök jó délutánotok lesz. Tudod, ha egy ember szerelmes, akkor felnéz a társára, sok mindenre képes érte, és megtesz a másik kérésére dolgokat, egy szó nélkül. A testvéri kapcsolat, és egy párkapcsolat teljesen más. De ez nem jelenti azt, hogy téged kevésbé szeret. Ha egy kicsit úgy érzed, hogy elhanyagol, az azért is lehet, mert ha pl. nagyon friss még a kapcsolat, akkor mindenki szeretné a lehető legtöbb időt a kedvesével tölteni. Ha majd szerelmes leszel, akkor mindenféle magyarázat nélkül, te is magadtól rá fogsz jönni ezekre a dolgokra. :)
2012. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más egy barátnővel megtanulni mint egy tesóval.

Én is a barátnőmmel tanultam meg igaz az én testvérem sem tudott korizni. Én tesóm is anno kivolt akadva dolgokon amit a barátnőmmel csináltam és nem vele. De ez van a szerelem ilyen, majd rájössz teis.

2012. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h a barátnője a volt barátom... legjobb barátnők voltunk...
2013. jan. 1. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit nem értesz már meg ezen. Teljesen mindegy kid volt a lány. Nekik ez randi, ismerkedés és nem egy edzés az aranyérmes hugitól.
2013. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!