Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben meg lehet támadni...

Ez esetben meg lehet támadni az eltartási szerződést?

Figyelt kérdés

Adott egy idősebb nő, aki szerződést kötött egy másik nővel. Halála után ráhagyná a vagyonát, a házát és mindent, feltéve, hogy gondozza.

Ám az idős nő kórházba került, mert napokig nem evett és nem is ivott, összeesett és kiszáradt.

Szerintem ez elég ok arra, hogy azt feltételezzem nem is gondozták.


2013. máj. 1. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az idősek is tudnak nagyon makacsak lenni, az én dédimre is nagyon kellett figyelni, mert sem enni, sem inni akart, mert nem kívánta, ha a fejem tetejére álltam, akkor sem. A Nénit kell kérdezni, hogy nem kapott?!
2013. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hátha ezt csak feltételezésből tudják a rokonok és nem látogatások alatt látták akkor ők sem jobbak egy fokkal sem, és ők sem érdemelnek pont ugyan úgy semmit.
2013. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltételezés, hiszen van róla hivatalos orvosi papír.
2013. máj. 1. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem így értettem.
2013. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) De ennek a szerződésnek ez a lényege nem?

Ha ez nincs betartva onnantól kezdve már oly mindegy, hogy a rokon mit csinál..

2013. máj. 1. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:

a kórházban a személyzet felel érte, pláne ha annyira idős és beteg, nem tud gondoskodni magáról.


ha nem akar enni-inni, akkor rá lehet kötni az infúzióra.


én inkább a kórházban kopogtatnék munkakörében elkövetett súlyos veszélyeztetés, gondatlanság miatt. ha ennek következtében meg is halt, akkor meg mégjobban ráfeküdnék a témára. remélem jó zsíros kártérítést kapsz. most nem azt mondom, h nyerészkedjünk egy szerencsétlen emberen, de az összes ilyen inkompetenst ki kéne rúgni az EÜből és elküldeni wc-t pucolni valami undorító csöveskocsmába.

2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!