Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarja, hogy én fizessek,...

Nem akarja, hogy én fizessek, de munkát sem keres a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mind a ketten tanulunk még, főleg szülői pénzből élünk, én emellett dolgozok is egy kis kiegészítésért, a párom nem.

2 hónap múlva fogunk összeköltözni, fél éve vagyunk együtt, ő kapott egy lakást a szüleitől és oda megyünk. A rezsit felesben fogjuk fizetni, amire nekem telik, neki jelen állás szerint nemigen. Csak annyit kap a szüleitől, ami bérletre, kajára, focira elég, ruhát meg ilyeneket úgyis mindig kap, szóval arra nem költ. Mindig mondogatja, hogy igen, kéne munka(ideje bőven lenne suli mellett), de nem állt neki keresni, miközben nem tudja hogyan fogja a lakást fenntartani.

Mióta együtt vagyunk többnyire én vásárolok, amibe időnként persze ad pénzt, de így is többet fizetek. Én ebből nem csináltam problémát sosem, nem róttam fel, nem panaszkodtam, szívesen vásárolok, főzök, ilyesmi, nem teher és telik is rá. Közben mondogatja, hogy mennyire rossz, hogy én fizetek, mert neki is kéne, stb. Ugyanez a programoknál. Gondoltam befizetem magunkat egy páros masszázsra, tettem félre pénz és régóta szeretnék ilyenre menni, ezen kiakadt, hogy max felesbe fizetve megy bele, de persze nincs rá pénze. Mondtam, hogy én szeretném, tekintse ajándéknak, de erre az a válasz, hogy amikor én fizetek sérül az önbecsülése. Ugyanakkor elismerte, hogy munkát meg nem keres.

Most mit tegyek? Szeretem nagyon és ő is engem, de ezzel nem tudok mit tenni. Nem a pénzért vagyok vele, magamat eltartom én, alapvetően nem zavar, hogy nincs munkája, de az igen, hogy minden fizetésnél megy a cirkusz, hogy de ne én, meg neki kéne. Ha meg elkérem mindennek a felét, mert ragaszkodik hozzá akkor hó végén hallgatom, hogy nem maradt semmije. Én ne fizessek közös programot, mert zavarja. Hozzá kell tegyem nem arról van szó, hogy drága kajákat vásárolok, mert olcsón főzök, amennyire csak tudok. Előtte minden nap étteremben evett, arra volt pénze, de ha én főzök jóval olcsóbban és belefizet, akkor elmegy a havi pénze(azt is ő kéri, hogy főzzek, nem erőszakolom rá véletlenül sem). Drága programokra sem citálom, ingyenes dolgokat csinálunk kb mindig, mert én sem vagyok hűű, de eleresztve, csak ezt a masszázst mondtam most, mert gyűjtögettem rá.

Mi a megoldás?


2013. ápr. 30. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha szeretne nem tartatná magát el veled. az ilyen nem is férfi. én tuti nem költöznék össze vele. látszik h téged csak egy fejőstehénnek tart. kaját adsz,pénzt adsz, van szex is. mi a fenének eröltetné meg magát???
2013. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
és még a lakásért se a dolgaiéért,hobbijáért sem neki kell fizetnie!Mindent készen megkapott míg más gürizett életében és nincs hova mennie!!!Ez a gyerek lusta minden a feneke alá lett téve nem törte magát és nem is fogja főleg hogy tnyleg mindent megteszel érte!!
2013. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!