Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki fizessen? Nem akarja...

Ki fizessen? Nem akarja hagyni hogy én is fizessek

Figyelt kérdés

Férfi munkatársammal eljárogatunk mostanában ,beülünk valahova,beszélgetünk.

Sosem hagyja hogy fizessek.Nem túl nagy összeg,2-3ezer alkalmanként,de azért havi 4-5 estével számolva...

Nem randi,nem akar felszedni,csak barátként ülünk be.Erről ő is tud persze.

Első alkalommal még oké volt,fizet ő,gondoltam következőt én,aztán felváltva.De nem igazán akarja hagyni.

Kb egyformán keresünk,én 25 éves nő vagyok,ő 30hoz közeli férfi.

(nem hivom meg magamhoz vacsira,mielőtt valaki ezt tanácsolná)


2011. júl. 4. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez most miért gond_? egyszerüen illedelmes.
2011. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

1. Honnan tudod hogy nem akar felszedni? Probléma lenne?

2. Attól még nem leszel a kitartottja hogy néha meghív. Ha ragaszkodol hozzá, hogy ne hívjon meg állandóan, kérd meg hogy fizessetek felesbe, de NE(!!!) gyere a független nő szöveggel, mert az a pasik agyára megy. Inkább tisztázd, hogy ez baráti viszony, és néha kicsit már zavarba jössz.

3. Legfontosabb, hogy ne vesszetek össze ezen!

2011. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én amikor elindulunk akkor közölném vele,hogy ma én hívom meg. Akkor biztos elfogadja
2011. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem szabad engedni, hogy mindig ő fizessen.Ebben a világban semmi nincs ingyen, ez már sokszor kiderült. Ez nem illedelmesség kérdése.
2011. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudja hogy semmilyen kötöttséget nem akarok,se vele,se senkivel.Munkatárssal meg végképp nem.


Illedelmes...oké,de havi 10-15ezres értékben azért túlzás.Vagy csak nekem?

Nem jövök a független nő szöveggel,bár az vagyok,csak nekem ez furcsa.

Bár egyikőnk fizuját se minuszolja nagyon ez az összeg,csak maga az elv.

Próbálkoztam már, sőt mondtam hogy akkor nem is megyek,de akkor meg eljátszotta a sértődöttet:)

2011. júl. 4. 18:29
 6/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem szeretne összejönni veled?


Ha te nem akarsz, akkor ne hagyd, hogy fizessen, ez úgy korrekt.

2011. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tisztáztuk már hogy csak munkatársak,és valamilyen szinten barátok vagyunk.


De ezek szerint pasi fizet=akar valamit "úgy"...


csodás

2011. júl. 4. 18:39
 8/18 anonim válasza:
Miért, van olyan barátnőd, aki meg mindig helyetted fizet, pusztán jófejségből? Ugye, hogy nincs... Még ha azt is mondja, hogy nem akar tőled semmit, pontosan azon van, hogy sokat legyen veled együtt, megszeresd, és egyszer majd összejöttök. Ha erre nincs esély a részedről, nem szabad engedni, hogy egyedül fizessen.
2011. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szerintem arra apponál hogy egyszer meghívod magadhoz vacsorára és akkor majd.......
2011. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen,van olyan barátnőm aki helyett mindig fizetek,de azért mert nincs pénze,együtt lógni meg szeretünk,és sikerült vele megértetnem,hogy nem gond.


Igazából egy elég hosszú kapcsolatom volt eddig,max barátnőkkel találkoztam,nagyon kimaradt az ilyesmi.


Pedig én tényleg csak barátként gondoltam a dolgot:S

2011. júl. 4. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!