Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki fizessen? Nem akarja...

Ki fizessen? Nem akarja hagyni hogy én is fizessek

Figyelt kérdés

Férfi munkatársammal eljárogatunk mostanában ,beülünk valahova,beszélgetünk.

Sosem hagyja hogy fizessek.Nem túl nagy összeg,2-3ezer alkalmanként,de azért havi 4-5 estével számolva...

Nem randi,nem akar felszedni,csak barátként ülünk be.Erről ő is tud persze.

Első alkalommal még oké volt,fizet ő,gondoltam következőt én,aztán felváltva.De nem igazán akarja hagyni.

Kb egyformán keresünk,én 25 éves nő vagyok,ő 30hoz közeli férfi.

(nem hivom meg magamhoz vacsira,mielőtt valaki ezt tanácsolná)


2011. júl. 4. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Már bocsánat, de ez azért túlzás. Gáláns férfi igenis ragaszkodik hozzá, hogy ha meghív egy nőt valahová, akkor ő fizet. Kevés ilyen van ma már, ez tény, de attól még vannak.

És ennek a többet akaráshoz semmi köze. Nem is értem ezt, hogy "ha többet akar, akkor fizet helyettem, ha meg nem, akkor nem", igen anyagias szemléletre vall.

Nekem több olyan barátom is van, aki ragaszkodik hozzá, hogy ő hív meg, ha találkozunk. Nem mintha bármit akarna, az azért már kiderült volna. Hanem egyszerűen mert tudja, hogy illik viselkedni.

2011. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nekem egyszer mondta egy csaj a moziban, hogyha meg merem venni neki a jegyet akkor hazamegy azonnal, szóval inkább hagytam

18/f

2011. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
18 évesen saját kereset nélkül azért még más a dolog,mint saját keresetel rendelkező felnőtteknél:)
2011. júl. 4. 19:18
 14/18 anonim ***** válasza:

"Tudja hogy semmilyen kötöttséget nem akarok,se vele,se senkivel.Munkatárssal meg végképp nem. "


Ilyen nincs. Illetve ha van, elég nagy baromság. A szerelem jön - lát - győz... Aki észérvek közé akarja szorítani, az saját magát fossza meg dolgoktól.

2011. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
had tudjam már hogy mit akarok:)
2011. júl. 4. 20:07
 16/18 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy amit itt irtok,az bejön végül?

ötöslottó számokat is megirhatná valaki...


Történet vége: együtt vagyunk bő 3 hónapja,vacsit kap,reggelit is nálam...és nagynéha fizethetek is :)

2011. okt. 30. 18:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Talan mert jobb emberismerok vagyunk, tobb tapasztalattal? Ugy latszik, Te is meggondoltad magad azota, akkor meg vacsorat sem akartal adni neki, most mar agyadban reggelit is kap:)
2011. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Grat :)
2011. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!